Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUNCHKIN ZESTAW 1+1,6+2+3+3,5+4+5
Kupując ten zestaw, w praktyce dostajesz "duży" dodatek gratis!

Można wiedzieć co to za "dodatek"? Można go sobie z czegoś wybrać czy do każdego zestawu jest to samo?Czy ma jakąś określoną wartość i wymienić na coś innego?

Oraz tak samo z zakładkami jako że już mam zestaw zakładek to następne by już mnie nie interesowały i można wymienić je na coś innego?

Czy jako prawie stały klient (już jedno zamówienie zestawu ŁAŁ ŁAŁ) dostane jakiś bonusik?

Do większych zamówień są dodawane jakieś bonusy? Czy jak zamówię wszystko ale nie za razem tylko w czasie choćby 2 lat to będę w stanie osiągnąć te bonusy czy mam czekać aż zaoszczędzę na wszystko i kupić za jednym zamachem? Język

glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
co do pierwszego pytania: po prostu jeśli byś podliczył to co jest w tym zestawie i dodał ceny to by wyszło, że jeden duży dodatek (Munchkin 2/3/4/5) dostajesz za darmo, bo za zestaw płacisz te 55zł (chyba) mniej niż jeśli byś kupował wszystko osobno. Oczko

a co do reszty to kto inny Ci będzie musiał odpowiedzieć, sam swego czasu zadawałem sobie podobne pytania.
Odpowiedz
Im większe zakupy robisz, tym więcej gadżetów dostajesz Oczko Przy tego typu zakupach, często dostaje się jakieś kostki, boostery, zakładki itp. Poniżej przykład paczki ze sklepu Munchkin.pl i jej dodatków Oczko

Rozpakowanie Paczki ze sklepu Munchkin.pl by Mike Gold
http://youtu.be/j0soXj1Rit0
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Domyślam się że na resztę pytań tylko wydawca zna odpowiedź.
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
Na które pytanie nie masz odpowiedzi? Wymiany zakładek na coś innego? ..cóż.. nie ma aktualnie innych gadżetów promocyjnych o takiej wartości, wiec raczej nie.
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Czy jako prawie stały klient (już jedno zamówienie zestawu ŁAŁ ŁAŁ) dostane jakiś bonusik?

Można wiedzieć co to za "dodatek"? Można go sobie z czegoś wybrać czy do każdego zestawu jest to samo?Czy ma jakąś określoną wartość i wymienić na coś innego?

Czy jak zamówię wszystko ale nie za razem tylko w czasie choćby 2 lat to będę w stanie osiągnąć te bonusy czy mam czekać aż zaoszczędzę na wszystko i kupić za jednym zamachem? Język
Odpowiedz
Co rozumiesz przez bonusy?

Ja jako bonusy traktuje: zakładki i kostki - bo te są spotykane najczęściej. Bardzo rzadko trafiają się inne bonusy np. złota moneta do Munchkin Quest - zazwyczaj takie bonusy dostają osoby które jako pierwsze zamówiły dany zestaw, przeważnie jest też o tym informacja na sklepie lub na facebooku.

Bonusy są przeważnie losowe. Osoba wysyłająca raczej nie zaprząta sobie głowy tym czy z poprzednim zamówieniem dostałeś taką zakładkę czy kostkę.

Co do dodatku to wyjaśnił już to KQuest:

(29-09-2012, 22:58)KQuest napisał(a): co do pierwszego pytania: po prostu jeśli byś podliczył to co jest w tym zestawie i dodał ceny to by wyszło, że jeden duży dodatek (Munchkin 2/3/4/5) dostajesz za darmo, bo za zestaw płacisz te 55zł (chyba) mniej niż jeśli byś kupował wszystko osobno. Oczko

Tak więc jeżeli zdecydujesz się zakupić cały zestaw to:
- masz pewność że otrzymasz pełen komplet zakładek
- kupisz wszystkie dodatki za jednym razem
- wyjdzie ci taniej o jeden dodatek niż byś kupował osobno (to co napisał KQuest)
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz
To ja podłączę się pod temat z zapytaniem.
Czy kupując oddzielnie każdy dodatek dostaje się jakieś gratisy (zakładki lub kości)?
Czy Zamawiając np 2 dodatki w jednym zamówieniu można otrzymać gratisy za każdy dodatek oddzielnie, czy tez lepiej kupować dodatki w oddzielnych zamówieniach?
Czy gratisy zależą od humoru pakującego? To jest czy może dodać do jednego zamówienia np same zakładki, a do drugiego same kostki lub nawet nic nie dodać?
I ostatnie pytanie, czy na konwentach, lub np targach (powiedzmy tych zbliżających się w Poznaniu), także przy zakupie można otrzymać gratisy? I czy na targach sklep planuje także sprzedaż?
Uff... przepraszam że zaatakowałem tyloma pytaniami w moim pierwszym poście tutaj.... :-)
Western, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-10-2012.
Odpowiedz
1. Raczej zakładki, chyba, że jest jakaś promocja.
2. Im więcej kupisz za jednym razem, tym więcej gadżetów zazwyczaj się dostaje.
3. Chyba zawsze się coś dostaje, chociażby zakładkę Język Jak napisałem wyżej, gratisy zależą od ilości oraz promocji. Kiedyś była promocja, że za każdy produkt dostawało się wyczesaną kostkę Duży uśmiech albo do każdego zamówienia dawali Cthulhowy zestaw Oczko
4. Tu mogę tylko częściowo odpowiedzieć. Na konwentach zawsze są zakładki. Lepsze gadżety można wygrać w turniejach. Zakup munchkina na konwentach zazwyczaj jest możliwy tylko w sklepach które maja tam swoje punkty, w tym zaprzyjaźniony sklep Cube. Jak u nich jest z gadżetami to nie wiem.

Odpowiedz
Niestety aktualna cena całego pakietu, wbrew temu co jest w opisie, nie powoduje, że klient dostaje jeden duży dodatek gratis. ;/

Pomyłka przy wprowadzaniu ceny czy niezaktualizowany opis?
Andnar, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 2-01-2013.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości