Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MÓWIENIA JAK PIRAT!
Cytat:ARRRRRRRR! Już jutro MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MÓWIENIA JAK PIRAT! Z tej okazji od teraz do jutra do północy będzie można kupić w naszym sklepie zestaw Munchkin z Karaibów 1+2 w rewelacyjnej cenie promocyjnej! ARRRRRRR! http://sklep.munchkin.pl/ZESTAW_MUNCHKIN...12-87.html
A strona "dnia piratów" do odwiedzenia tutaj: http://www.talklikeapirate.com/
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Lol, w pierwszej chwili zobaczyłem, że cena 9.00, ale to jednak była OCENA Duży uśmiech

Meh, dziewięć dych to trochę drogo i tak. Wolę wygrać na jakimś konwencie Język
I'm the Lizard King, I can do anything...
KATA TON ΔAIMONA EAYTOY
Odpowiedz
Bolo a na jakim konwencje mogłeś wygrać podstawkę lub jakiś dodatek do munchkina jakiegokolwiek?
tarur, jest dumny z byczia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-02-2012.
Odpowiedz
Kurcze, zawsze promocje trafiają na taki moment, kiedy "akurat" zostałem bez kasy..:/ 90 zł za 2 części munchkina to niezbyt wiele.. Ech, w końcu odłożę wcześniej i jakąś upoluję.. Uśmiech
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
(18-09-2012, 21:37)tarur napisał(a): Bolo a na jakim konwencje mogłeś wygrać podstawkę lub jakiś dodatek do munchkina jakiegokolwiek?

Na Pyrkonie podczas Mistrzostw Polski co druga osoba która nie miała ze sobą podstawki mogła taką wygrać - co prawda wówczas wpisowe wynosiło 20zł ale miało się 50% szans na jej zdobycie.
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz
Dziękuję za informację Matej Uśmiech
Ale to i tak trzeba byłoby nie mieć podstawki albo innej części Język
tarur, jest dumny z byczia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-02-2012.
Odpowiedz
Tarur, na Bachanaliach skosiłem edycję rozszerzoną w zeszłym roku, a w tym na Pyrkonie dodatek 3 i 5 (co prawda po angielsku). Był też Jump the Shark, czy jak mu tam Język

Także jest to możliwe. Tylko trzeba być bardzo szybkim, bo munchkiny i jungle speed w starym wydaniu (też bachanalia) schodzą jak świeże bułeczki.
KATA TON ΔAIMONA EAYTOY
Odpowiedz
I to za wygranie turnieju?
Czy za co?
Odpowiedz
Za walutę konwentową! Wygrywałem na bachanaliach wszystko prawie co było do wygrania w jungle'a (raz wygrał kumpel, to miałem drugie miejsce), poza tym trunieje okolicznościowe, wyścigi samochodzikami po kole, Morskoj Boj i jakieś inne bzdury. A na Pyrkonie zajłąem drugie w wiedźmińskim, ale że byłem sam to miałem 50 PyrFuntów do dyspozycji Oczko (O mało bym wygrał, to bym miał 80 xD)
KATA TON ΔAIMONA EAYTOY
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości