Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karty promocyjne
W tym temacie chciał bym zebrać tematycznie karty promocyjne. Większość z nich bez problemu znajdziemy na oficjalnej stronie niemniej są i perełki.

Karty promocyjne charakteryzują się symbolem główki munchkina: [Obrazek: promo.gif] - w angielskiej wersji językowej.

Munchkin

[Obrazek: cover_lg.jpg] [Obrazek: cover_lg.jpg] [Obrazek: cover_lg.jpg]

Powyższe trzy karty można zaliczyć do białych kruków - są już praktycznie nie spotykane.

[Obrazek: cover_lg.jpg] [Obrazek: cover_lg.jpg] [Obrazek: cover_lg.jpg] [Obrazek: cover_lg.jpg]
[Obrazek: cover_lg.jpg] [Obrazek: cover_lg.jpg] [Obrazek: cover_lg.jpg] [Obrazek: cover_lg.jpg]
[Obrazek: cover_lg.jpg] [Obrazek: cover_lg.jpg] [Obrazek: rescueconnan.png] [Obrazek: pic1414261.jpg]
[Obrazek: pic1577626.jpg]

Polskie karty promocyjne:

- karta Super Munchkin ( np. dodawana do numeru 20/2011 Świata Gier Planszowych)
- karta Kantowane Kości (np. dodawana do numeru 20/2011 Świata Gier Planszowych)
- karta Przekantowanych Kości (np. dodawana do numeru 20/2011 Świata Gier Planszowych)

[Obrazek: insert_20_Munchkin.jpg]

- karta Pirat (klasa z Munchkin z Karaibów niemniej w koszulce drzwi z zwykłego Munchkina, np. rozdawana podczas premiery Munchkin z Karaibów na Pyrkonie 2011 )

- karta Skarb Bałtyku (np. dodawana do numer 27/2013 Świata Gier Planszowych)
[Obrazek: Amber_Gold_promo-e1360420950969.jpg]
Odpowiedz
dołączając się do wątku,
zdjęcia wszystkich 8 polskich kart promocyjnych (PKP)

szymonsvs, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 1-07-2014.
Odpowiedz
Natrafiłem dzisiaj na stronkę poświęconą miedzy innymi kartami promocyjnymi do munchkina. Kilka kart promocyjnych z rożnych krajów. Nie które z nich są w polskich wersjach munchkina. Oto ta strona:

http://boardgamegeek.com/images/boardgam...rds/page/1
szymonsvs, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 1-07-2014.
Odpowiedz
(17-08-2014, 10:11)szymonsvs napisał(a): Natrafiłem dzisiaj na stronkę poświęconą miedzy innymi kartami promocyjnymi do munchkina. Kilka kart promocyjnych z rożnych krajów. Nie które z nich są w polskich wersjach munchkina. Oto ta strona:

http://boardgamegeek.com/images/boardgam...rds/page/1

Trafiłeś na największą i najbardziej popularną w internecie stronę poświęconą grom planszowym.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Mam pytanie czemu na zdjęciu tych kart promocyjnych czarna przekantowana kość ma znaczek wielosiecznego topora. Dodatek rzeczywiście zawiera taką kartę tyle że zieloną, a nie czarną. Tak więc o co chodzi?
Drops99full, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 12-03-2015.
Odpowiedz
I wyjątkowo ja zamiast dać odpowiedź też dołączę do pytania Uśmiech ostatnio się przeraziłem, bo mam jedną taką kartę podpisaną nawet a tu prawie zawał serca bo ma znaczek. To jakieś przeoczenie w druku ?
Niewodnik jest dumnym członkiem Klubu Fanów Niewodnika (populacja: 1) od 1990 roku.
Odpowiedz
    2 karty promocyjne z 33 kart jakie były dodawane do polskiej wersji pudeł trzymania. Obydwie z nich nigdy nie pojawiły się w żadnym dodatku. Można zaliczyć te 2 karty do unikatów. Pozostałe 31 kart to: 1 karta Żółte kantowane kości oraz 15 kart wzmocnień potworów (identyczne co w Dodatku Obfitości) i 15 kart Munchkinomikon (identyczne co w Dodatku Obfitości)
Odpowiedz
Żarówka 
    Karta bonusowa dodawana do Munchkina - Lista Skarbów
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości