Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przed zakupem
Zacznę wiec od końca.
Co? najlepiej dokup sobie Munchkin 2 i Munchkin 3 - dwa na raz, starczy na długo.

Cytat:Poprawcie mnie jeśli źle rozumuję - żeby dołożyć karty do posiadanej talii musiałabym dokupić dodatek oznaczony cyfrą np. munchkin 2 (wielosieczny topór), 3 (kardynalne błędy) itd
Tak

Cytat:czy do mojej wersji podstawowej (razem z wróżkowym pyłkiem) mogę sobie dokupić tyle zestawów ile dusza zapragnie?
czy po dokupieniu drugiego zestawu np munchkin z karaibów mogę pomieszać wszystkie karty do kupy?
Nie za bardzo rozumiem pierwsze pytanie, ale odpowiadając na drugie: Oczywiście, że jak chcesz to możesz pomieszać dwie oddzielne podstawki, czasami się gra dość ciekawie w ten sposób, ale zawsze najlepiej się gra daną wersja.

Cytat:dodatki w stylu munchkin z karaibów 2 (bryknij rekina) są zarezerwowane tylko do podstawy munchkin z karaibów?
Tak. Chyba, że masz już np. Munchki Edycja Rozszerzona i Munchkin z karaibów, to wtedy możesz sobie dokupić tego Bryknij rekina, a następnie wszystko razem wymieszać Oczko Nie mieszaj jednak danej podstawki z dodatkiem z innej wersji.

Cytat:czy po dokupieniu innego dodatku czy zestawu początkowego dalej karty wróżkowego pyłku są w grze?
Dodatku tak. Inna podstawka to już teoretycznie nie, ale zawsze możecie używać Wróżkowego do innych wersji podstawowych na tych samych zasadach co w normalnym Munchkinie.

Na prawdę zakup dodatków/innych wersji to taki problem Duży uśmiech?

Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
jak jest tak duży wybór to TAK
dzięki za odp
tiput, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 22-09-2012.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości