Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesyłka
(3-08-2012, 15:17)Karolomen napisał(a): Na pewno dostaniesz wszystkie zakładki z Cthulhu, chyba są w sumie trzy. A oprócz tego... nie wiadomo, czego możesz się spodziewać.

na stronie sklepu pisze że dostanę dodatkowo 11 zakładek i 2 kości Cthulhu k6 i k10
spiderek99, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 6-07-2012.
Odpowiedz
(3-08-2012, 16:52)spiderek99 napisał(a):
(3-08-2012, 15:17)Karolomen napisał(a): Na pewno dostaniesz wszystkie zakładki z Cthulhu, chyba są w sumie trzy. A oprócz tego... nie wiadomo, czego możesz się spodziewać.

na stronie sklepu pisze że dostanę dodatkowo 11 zakładek i 2 kości Cthulhu k6 i k10

Dzisiaj otrzymaliśmy wpłatę na konto. W poniedziałek paczka zostanie wysłana, więc we wtorek będzie u Ciebie. Polecamy składać zamówienia na początku tygodnia, wtedy jest pewność, że dotrą do właściciela przed końcem danego tygodnia.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Dzisiaj przyszła do mnie paczka wszystko super niczego nie brakowało no i te dodatki ...
Dzięki wielkie wydawcom jesteście bardzo hojni dostałem od was w prezencie 11 zakładek i 2 kości które są mega epickie Język

Jeszcze raz wielkie dzięki i mam nadzieję że wkrótce kupię także inne wersje Munchkina w waszym sklepie Uśmiech
spiderek99, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 6-07-2012.
Odpowiedz
Jakie Kostki Duży uśmiech?
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
(8-08-2012, 16:27)Wassago napisał(a): Jakie Kostki Duży uśmiech?

No dostałem specjalne z Cthulhu dwie kości k6 i k10
Odpowiedz
Nie zakładam nowego tematu, bo pasuje mniej więcej do tego.

Historia:
25 stycznia 2014 godz 8:56 - zdecydowałem się na zakup na stronie munchkin.pl Zamówiłem dodatek Munchkin 2 , wpłaciłem pieniądze.

[spoiler]
Witaj!
Dziękujemy za twoje zamówienie!

Twój numer zamówienia to: 2252
Zamówione produkty to:
MUNPL103 | Munchkin 2 "Wielosieczny Topór" | 55,00 zł 1 sztMDG7040 |
Koszulki USA (56x87) do karcianek Munchkin | 11,90 zł 2 szt
Suma zakupów wraz z kosztami wysyłki wyniesie: 78,80 zł
Wybrana forma dostawy to: Poczta Polska- płatność z góry
Wybrana forma płatności to: Płatność elektroniczna eCard
[/spoiler]

27 stycznia 2014 godz 14:32: Dostałem maila z potwierdzeniem wysyłki.
[spoiler]
Witaj!
Informujemy, że status twojego zamówienia 2252 uległ zmianie na
wysłane

Pozdrawiamy

Zespół Munchkin PL
[/spoiler]

3 lutego 2014 godz 7:26: po tygodniu wyczekiwania na moją paczkę dostałem zaskakującego maila, że znowu jest oczekiwanie na wpłatę.
[spoiler]
Witaj!
oczekiwanie na płatność

Pozdrawiamy

Zespół Munchkin PL
[/spoiler]

Potwierdzenie przelewu mogę wysłać komu trzeba na PW. Co mam teraz zrobić?
Mistyczny, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 3-01-2014.
Odpowiedz
Myślę, ze w tej sytuacji lepsze jest kontaktowanie się bezpośrednio przez maila
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
(3-02-2014, 12:28)Mistyczny napisał(a): Nie zakładam nowego tematu, bo pasuje mniej więcej do tego.

Historia:
25 stycznia 2014 godz 8:56 - zdecydowałem się na zakup na stronie munchkin.pl Zamówiłem dodatek Munchkin 2 , wpłaciłem pieniądze.

[spoiler]
Witaj!
Dziękujemy za twoje zamówienie!

Twój numer zamówienia to: 2252
Zamówione produkty to:
MUNPL103 | Munchkin 2 "Wielosieczny Topór" | 55,00 zł 1 sztMDG7040 |
Koszulki USA (56x87) do karcianek Munchkin | 11,90 zł 2 szt
Suma zakupów wraz z kosztami wysyłki wyniesie: 78,80 zł
Wybrana forma dostawy to: Poczta Polska- płatność z góry
Wybrana forma płatności to: Płatność elektroniczna eCard
[/spoiler]

27 stycznia 2014 godz 14:32: Dostałem maila z potwierdzeniem wysyłki.
[spoiler]
Witaj!
wysłane

Pozdrawiamy

Zespół Munchkin PL
[/spoiler]

3 lutego 2014 godz 7:26: po tygodniu wyczekiwania na moją paczkę dostałem zaskakującego maila, że znowu jest oczekiwanie na wpłatę.
[spoiler]
Witaj!
oczekiwanie na płatność

Pozdrawiamy

Zespół Munchkin PL
[/spoiler]

Potwierdzenie przelewu mogę wysłać komu trzeba na PW. Co mam teraz zrobić?

Najlepiej napisz maila i zadzwoń:

Sprzedaż detaliczna
Mikołaj Bortkiewicz
email: mikolaj.bortkiewicz@munchkin.pl
tel.: (+48) 609066067
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Już napisałem maila poprzez http://munchkin.pl/kontakt/
Jeżeli nie odpiszą do pojutrza to zadzwonię (akurat sesję mam, nie będę się bawić w dochodzenie gdzie moje karty się zapodziały).
Mistyczny, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 3-01-2014.
Odpowiedz
Wszystko się wyjaśniło, jednakże przyznam, że się zawiodłem. Okazało się, że mimo, że zrobiłem przelew to został on przeoczony. Zmiana statusu na "wysłane" podobno przez pomyłkę.

Zastanawiałem się na zakupem dodatku Wielosieczny topór tzn czy kupić na munchkin.pl czy na allegro. Allegro przekonywało mnie tym, że dodatek jest tańszy o 15zł. Jednakże zdecydowałem się na munchkin.pl zachęcony wielkim napisem "BONUSY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!" Czekałem na paczkę prawie 3 tygodnie, a mimo to nie otrzymałem - nawet kawałka kartonika z napisem Munchkin. Dosłownie nic. Szkoda.

Jedyny plus, że w końcu doszło.

EDIT:
Czy to normalne, że karty dodatku są dużo ciemniejsze od podstawy?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości