Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesyłka
Witam ! Właśnie zamówiłem sobie zestaw Munchkina Cthulhu 1 i 2 . A moje pytanie brzmi za ile mniej więcej ta paczka do mnie przyjdzie ?
spiderek99, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 6-07-2012.
Odpowiedz
Takie sprawy powinieneś załatwiać z wydawcą na PW. Ewentualnie napisz maila do sklepu.
Odpowiedz
(2-08-2012, 13:51)Karolomen napisał(a): Takie sprawy powinieneś załatwiać z wydawcą na PW. Ewentualnie napisz maila do sklepu.

A to już nie ważne poczekamy zobaczymy Uśmiech Tylko miałem wątpliwości czy ten internetowy sklep Munchkina jest zaufany bo miałem raz przypadek że zamówłem coś na takiej jednej stronie i się okazało że to było oszustwo i pieniądze wydałem w błoto
spiderek99, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 6-07-2012.
Odpowiedz
spiderek99 ' napisał(a): miałem wątpliwości czy ten internetowy sklep Munchkina jest zaufany

Sklep Munchkina?
Mogą cię oszukać, tak po munchkinowemu Język
Ale tak na serio to jest jak najbardziej zaufany. Jest to sklep Black Monk czyli polskiego wydawcy więc masz grę z pierwszej ręki. Zamawiałem i wszystko było ok. Czas przesyłki zależy jaką dostawę wybraleś. Kurier to 1-2 dni. Pocztą Polską może iść dłużej .

wyTapane z Samsunga Galaxy S
'le kolekcja
Munchkin Edycja Rozszerzona + Munchkin 2 Wielosieczny Topór + Munchkin 3 Kardynalne Błędy + Munchkin 3,5 Piętno Śmierci
Munchkin Cthulhu + Munchkin Cthulhu 2 Zew Krasulhu
Munchkin Zombie
Odpowiedz
(2-08-2012, 15:18)hipo5 napisał(a):
spiderek99 ' napisał(a): miałem wątpliwości czy ten internetowy sklep Munchkina jest zaufany

Sklep Munchkina?
Mogą cię oszukać, tak po munchkinowemu Język
Ale tak na serio to jest jak najbardziej zaufany. Jest to sklep Black Monk czyli polskiego wydawcy więc masz grę z pierwszej ręki. Zamawiałem i wszystko było ok. Czas przesyłki zależy jaką dostawę wybraleś. Kurier to 1-2 dni. Pocztą Polską może iść dłużej .

wyTapane z Samsunga Galaxy S

Ja akurat wybrałem pocztę polską ale dzięki za szczerą opinię o sklepie rozwiałeś moje wątpliwości Uśmiech
Odpowiedz
haha nie bój nic,myslę ,że najpóźniej w środę będziesz mógł zagrac. A sklep pewny cały swój munchkinowy dobytek tam kupiłemUśmiech
krzempson, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 1-06-2012.
Odpowiedz
jeśli Cię oszukają to jedynie w taki sposób, że w paczce znajdziesz kilka dodatkowych bonusów, których nie zamawiałeś. (;
Odpowiedz
To prawda Smutny Często im się tak zdarza, niedobre Munchkiny! Język
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
(3-08-2012, 12:51)Wassago napisał(a): To prawda Smutny Często im się tak zdarza, niedobre Munchkiny! Język

To jeśli nawet moderator mi to potwierdza to już nie mam żadnych wątpliwości i zobaczymy co ciekawego dostanę Uśmiech
Odpowiedz
Na pewno dostaniesz wszystkie zakładki z Cthulhu, chyba są w sumie trzy. A oprócz tego... nie wiadomo, czego możesz się spodziewać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości