Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra czy dodatek?
Cześć ostatnio dużo czytałem o munchkin i postanowiłem go sobie kupić. Tyle że nie wiem czy niektóre to są dodatki czy normalna gra. A więc proszę was żebyście mi napisali wszystkie części munchkina od pierwszej do ostatniej i napisali mi też dodatki i do jakich części są te dodatki.

Próbowałem szukać na google ale nie znalazłem.
Tylko munchkin Uśmiech
Odpowiedz
http://sklep.munchkin.pl/MUNCHKIN_Edycja...fault.html
Wszystko co ma numerki, to dodatek. Poza tym, masz przy nich napisane, że jest to dodatek.

Mamy następujące gry podstawowe:
Munchkin Edycja Rozszerzona
Munchkin Cthulhu
Munchkin z Karaibów
Munchkin Zombie
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
A dajmy na to że na przykład kupiłem dodatek munchkin piętno śmierci i tam na przykład są jakieś inne rasy to te rasy co miałem w normalnym munchkinie to je odkładam a daje te z dodatku?
Tylko munchkin Uśmiech
Odpowiedz
Jeśli chodzi o wersje podstawowe Munchkina to na razie mamy :
-Munchkin Fantasy (edycja rozszerzona)
-Munchkin z Karaibów
-Munchkin Cthulhu
-Munchkin zombie

Dodatki to :
- Munchkin 1.6 , 2 , 3 , 3.5 , 4 , 5
-Munchkin z Karaibów 2
-Munchkin Cthulhu

Do munchkina zombie dodatku jeszcze nie ma

A jeśli chodzi o pytanie dotyczące ras to w grze używasz wszystkich ras jakie masz czyli i z podstawki i z dodatków dodatki są po to aby urozmaicić grę Uśmiech
spiderek99, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 6-07-2012.
Odpowiedz
Benek00, "dodatek" to dodatek - karty z dodatku, dodajesz do podstawowej wersji gry Język
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
To wygląda tak że do kart z gry podstawowej wtasowujesz dodatki. Mając Munchkina Fantasy ze wszystkimi dodatkami masz już talię +700 kart. W tym momencie nie wyjmujesz żadnych kart z podstawki lub wcześniejszych dodatków, używasz wszystkich.
'le kolekcja
Munchkin Edycja Rozszerzona + Munchkin 2 Wielosieczny Topór + Munchkin 3 Kardynalne Błędy + Munchkin 3,5 Piętno Śmierci
Munchkin Cthulhu + Munchkin Cthulhu 2 Zew Krasulhu
Munchkin Zombie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości