Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Munchkin Quest Oficjalna Zakładka Nadmiernej Wymiany- zasady
#1
Munchkin Quest Oficjalna Zakładka Nadmiernej Wymiany!

Możesz użyć tej zakładki w dowolnej grze z serii Munchkin Quest. Zakładka może być wykorzystana w dowolnej chwili twojej tury, za wyjątkiem walki. Możesz użyć tylko jednej zakładki (jakiegokolwiek rodzaju) na grę, chyba że zmienisz płeć. Jeśli zmienisz płeć będziesz mógł użyć drugiej zakładki. Nie możesz użyć więcej niż dwóch zakładek na grę, choćby nie wiadomo co.
(1) Okaż zakładkę wszystkim, aby mogli się nacieszyć jej widokiem i potwierdzić jej wiarygodność.
(2) Zawołaj „Rozbijam bank! Jupiiiiii!”
(3) Możesz wymienić dowolne karty Skarbów jakie masz w grze lub na ręce, na ilość Sztuk Złota odpowiadającą wartości wymienianych przedmiotów. Karty bezwartościowe nie mogą być wymienione.
(4) Oddaj tę zakładkę graczowi o najniższym poziomie, poza sobą samym, lub dowolnemu zainteresowanemu widzowi, który chce ją przygarnąć. Zakładka nie może zostać użyta ponownie w trakcie tej partii Munchkin Questa.
Specjalna Zasada Sklepowa: Jeśli grasz w Munchkin Questa w Stacjonarnym Sklepie z Grami, nie musisz oddawać tej zakładki. (Nie, nie możesz jej użyć ponownie w tej grze, ty Munchkinie!)


Munchkin Quest, Munchkin Zakładka Nadmiernej Wymiany, postaci z Munchkina oraz logo piramidy Steve Jackson Games są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Steve Jackson Games i są używane na licencji przez Black Monk. ©Steve Jackson Games 2012. Postaci z Dork Tower © John Kovalic.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości