Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zombie czy cthulhu
Oczko 
tak jak w temacie , co wg was lepsze bo chce sobie gifcik sprawicDuży uśmiech
krzempson, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 1-06-2012.
Odpowiedz
Oba Oczko
Cthulhu jest ciekawy ze względu na kultystów i możliwość skończenia gry wcześniej niż dopiero na 10 poziomie Uśmiech Jest też już 1 dodatek i kolejny ma też niedługo wyjść.

Zombie... kto nie kocha zombie! Duży uśmiech? Tu zawsze można się wstrzymać, aż wyjdzie dodatek Oczko
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
(12-06-2012, 6:56)Wassago napisał(a): Oba Oczko
Cthulhu jest ciekawy ze względu na kultystów i możliwość skończenia gry wcześniej niż dopiero na 10 poziomie Uśmiech Jest też już 1 dodatek i kolejny ma też niedługo wyjść.

Zombie... kto nie kocha zombie! Duży uśmiech? Tu zawsze można się wstrzymać, aż wyjdzie dodatek Oczko

haha no to musze powiedziec ze naprawde mi wyklarowales sytuacjeDuży uśmiechDuży uśmiech
krzempson, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 1-06-2012.
Odpowiedz
Posiadam w swojej kolekcji Munchkina Fantasy i Munchkina Zombie, szczerze mówiąc, Zombie jest śmieszny i interesujący, ale po kilku rundach robi się nudny. Natomiast Fantasy stale mnie zachwyca różnorodnością akcji ;D W Cthulhu nie grałem, więc w tym temacie nic nie powiem Oczko
Odpowiedz
no i jako ze nie moglem sie zdecydowac kupilem oba sam sobie porownamDuży uśmiechDuży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości