Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do nagrywania
Coś zupełnie poza Munchkinem.Chciałbym nagrać grę worms reloaded(razem z dźwiękiem) normalnie gry nagrywam hyper camem ale HyperCam nie chcę nagrać tej gry, tak jak cam studio.Szukam jakiegoś darmowego,dobrego i dosyć prostego w obsłudze programu do nagrywania pulpitu,gier(bez SCREEN2)
Paratroopa4641, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 12-05-2012.
Odpowiedz
ja ci polecam program fraps służący do nagrywania filmów z gier nagrywa on obraz i dźwięk ( jak chcesz to także twój głos ) tylko że nie wiem czy jest on teraz darmowy bo ja z jakieś 2 lata temu musiałem ściągać przez torrenta pełną wersję ale kumpel mi mówił że fraps już chyba est darmowy .

Jednak jeśli chcesz nagrać taki film i np. go wrzucić do YT musisz go obrobić polecam program windows movie maker ( masz go na pewno zainstalowanego na kompie ) albo camtasie studio 7 niestety także pełną wersję płatną Smutny
Mam nadzieję że pomogłem pozdrawiam Uśmiech
spiderek99, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 6-07-2012.
Odpowiedz
Camtasia Studio 8 pobierz trial. Możesz obrabiac i nagrywac ale do nagrywania wideo najlepszy fraps. Jesli chcesz twoj glos nagrac to polecam Audacity

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
'le kolekcja
Munchkin Edycja Rozszerzona + Munchkin 2 Wielosieczny Topór + Munchkin 3 Kardynalne Błędy + Munchkin 3,5 Piętno Śmierci
Munchkin Cthulhu + Munchkin Cthulhu 2 Zew Krasulhu
Munchkin Zombie
Odpowiedz
Smutny Najlepiej aby było to coś darmowego bo fraps kosztuję 100 a camtasia to w ogóle 1000 a trial mi trochę nie pasi bo chciałbym nagrywać dłużej, ale dzięki za pomoc
Paratroopa4641, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 12-05-2012.
Odpowiedz
Tez polecam fraps jest fajny, choc faktycznie nie darmowy, ale nie kosztuje jakiegos majatku
lunairetic, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 30-08-2012.
Odpowiedz
Trudno jest znaleźć dobry i darmowy program do nagrywania. Te lepsze są (nie)stety płatne. Wydaje mi się, że najlepiej będzie jak zaopatrzysz się we Frapsa(a sposoby na to są dwa Uśmiech )
Dodo jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina, bo czemu miałby nie być?
Odpowiedz
OK Dzięki wszystkim za pomoc Uśmiech Prawdopodobnie będę miał pełną wersję frapsa
Odpowiedz
Gratulacje!
Zdobyłeś nagrodę złotego szpadla oraz tytuł Nekromanty roku 2014!

[Obrazek: 1-Gold.jpg]

info dla niekumatych - ostatnia odpowiedź w temacie miała miejsce ponad 2 lata temu.
Nie mogłem się powstrzymać :]
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Nawet znalazłem fajny avatar Język

[Obrazek: mlody_archeolog.promo.jpg]
Mistyczny, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 3-01-2014.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości