Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany zasad - Changelog PL
a co z pozostałymi kartami które zaliczają się pod tę zmianę zasad?
Odpowiedz
Ja tam wiem, że wydrukuje sobie i potem dodam do danej karty (karty są w koszulkach) te zmiany. Na wymianę szkoda kasy oraz wiem, ze gdybym dostał pakiet kart do podmiany, to po prostu bym je dodał do tali, a stare i tak przerobił Duży uśmiech

Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
SJG z tego co pamiętam miało kiedyś akcję, że wymieniało stare karty na nowe.. Tylko nie pamiętam dokładnie, co z tymi starymi było nie tak. W sumie nawet nasz rodzimy Black Monk wymieniał 1.5 na 1.6 swojego czasu, ale tam były kolory koszulek popsute.. Kurcze, jakby okazało się, że u nas z drugą edycją wyjdzie inny minidodatek (Conan) zamiast Wróżkowego pyłku to będę musiał gdzieś kupić (dopóki można) 1 edycję podstawki, bo na pyłku mi zależy!
Natomiast wydanie setu zmienionych/poprawionych kart z nową instrukcją i listą kart do odrzucenia jest moim skromnym zdaniem bardzo sensownym pomysłem!! Uśmiech
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
o ile dobrze rozumiem to właśnie w taki sposób (paczka zawierająca tylko te karty, których dotyczy zmiana zasad) rozwiązano to w angielskiej wersji.

Cytat:But we don't expect our fans to buy their Munchkin collection all over again. Instead, we created Munchkin: Go Up a Level. This box contains 132 updated cards.
klik

i to by było chyba najlepsze rozwiązanie. Oczko
Odpowiedz
Pojawiła się notka o dobieraniu większej ilości kart na początku gry. Nie było wzmianki o powiększeniu ręki? Mam wrażenie, że gdzieś o tym czytałem.
Odpowiedz
I co z ewentualnym wydaniem takiego dodatku?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
'le kolekcja
Munchkin Edycja Rozszerzona + Munchkin 2 Wielosieczny Topór + Munchkin 3 Kardynalne Błędy + Munchkin 3,5 Piętno Śmierci
Munchkin Cthulhu + Munchkin Cthulhu 2 Zew Krasulhu
Munchkin Zombie
Odpowiedz
To ja podbiję temat. Rzeczywiście pomysł dodatku z kartami do wymiany byłby ekstra. Oczywiście to są dodatkowe koszta dla wydawcy, ale i z drugiej strony ogromny ukłon w stronę grających :)
Gona giwem e cziken!
Odpowiedz
No właśnie. Dodatkowe koszta.
Znając tempo wydawania nowych dodatków, za rok może się coś takiego pojawi. Zresztą, na drugą połowę 2012 też już wszystko jest zaplanowane. Może być ciężko coś jeszcze wcisnąć.
Odpowiedz
W takim wypadku musimy opracować jakiś sensowny pomysł/sposób na użycie nowych zasad ze starymi kartami, tak aby nie powodowało to spowolnienia rozgrywki i potrzeby pamiętania pojedynczych informacji (przy dużej ilości kart)... Jakieś pomysły?
Gona giwem e cziken!
Odpowiedz
Jeżeli masz koszulki na karty, możesz po prostu powsadzać do kart karteczki ze zmienionymi zasadami... albo po prostu trzymać się starych zasad dotyczących kart. Gra będzie ciekawa zarówno ze starymi zasadami, jak i ze zwykłymi.

Tak BTW:
Cytat:Super Munchkin obecnie działa na zasadach Mieszańca. Może być zagrany z jedną klasą dając jej zalety i ignorować jej wady. (Ultra Munchkin i Super Munchkin zmieniają się podobnie).
Wpisałeś Super Munchkina zamiast Wielorasowca.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości