Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzwi Lord Całka
Poziom 25

+10 przeciwko humanistom
Nie można jej okiełznać

Marny koniec: Umierasz i spadasz na pierwszy poziom.

2 poziomy
2 skarby

(tak, to ma być przekokszony potwór, który niewiele daje, bo gra jest za prosta i za szybko się kończy Język )
I'm the Lizard King, I can do anything...
KATA TON ΔAIMONA EAYTOY
Odpowiedz
No właśnie...zbyt przegięta. Pomysł zabawny, ale zaraz zaczną się kłótnie, że ktoś nie jest humanistą. Nie, żebym nie chciał im dopiep...uprzykrzyć życia, ale bez przesady. 35 poziom...walnie ci ktoś kolosalnego i co? Jak będziesz grać z osobami, które słabiej znasz, nikt się nie przyzna. Chyba, że ustalić, że "+10 przeciwko elfom i bardom. On naprawdę nie lubi humanistów".
Zmniejszyć na 10 poziom...czyli maks sam z siebie doskakuje na 20. I dla mnie może być. Marny koniec: "Śmierć przez przecałkowanie". Jeden poziom, dwa skarby Oczko To mi pasuje Uśmiech
Anubis, jest dumny z bycia Użyszkodnikiem i członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-12-2012.
Odpowiedz
pff to że jest bonus dla humanistów to tak szczerzenie mały problem. Prawda karta prze***, ale nie o tym. Bonus przeciwko humanistom jest ciekawy, w samym munchkinie cthulhu masz broń która dodaje dodatkowy +1, jeżeli znasz gangstera. To dopiero jest kłótnia. Jak definiować "znasz", jak definiować "gangstera" itp. Język
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
Bardzo proste: zapytaj o profil w LO. ;) Ewentualnie o jakiś wzór matematyczny. Np. o pochodną. Gorzej, jeśli to biol-chem. Wtedy tego wzoru znać nie będzie, a humanistą nie jest.
Odpowiedz
Bez sensu.
Tak na prawdę co to znaczy, że ktoś jest humanistą, a ktoś nie? Można kombinować czy ktoś studiuje nauki humanistyczne, ale to też jest nieścisłe (taka socjologia np.). A jeśli ktoś ma dwa fakultety - matematykę i j. angielski to co? Język
Cogito ergo sum?
Odpowiedz
Jak widać to czy ktoś jest humanistą to jest problem. Niby można powoływać się na uczelnie. Wielu ma legitymacje, która coś mówi. Niemniej nie każdy jest studentem. Także pomysł zabawny, ale w grze trudny do realizacji. Chyba, że na tej zasadzie o jakiej wspomniałem. Nie dosłownie humanistów, ale klasy "humanistyczne".
Anubis, jest dumny z bycia Użyszkodnikiem i członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-12-2012.
Odpowiedz
Jeśli grasz z ludźmi, których znasz, bez problemów będziesz w stanie stwierdzić, do której z tych dwóch grup należą.
Ale fakt, sprawa dość skomplikowana z tą kartą. Jednak chyba dołączyłbym ją do talii, bo mało jest takich naprawdę potężnych Potworów. I żart dość dobry. ;) Chociaż, możnaby dodać "jeśli jesteś humanistą, Lord Całka dostanie tylko bonus +5 jeśli podasz wzór funkcji, której nie da się scałkować".
No nic, wariacji jest wiele. W sumie, ta moja propozycja aż taka dobra nie jest. Musiałbym nad tym pomyśleć.
Odpowiedz
To może tak:

2 poziomy
2 skarby

Poziom 16

Mamy obrazek całka z e^x=?
i dopisek
Jeżeli nie znasz odpowiedzi Lord Całka uznaje Cię za humanistę. On nienawidzi humanistów +10 do poziomu Potwora.
Odpowiedz
O, to jest dużo lepsze!
Tylko że Potwór 16 Poziomu będzie mieć 4 Skarby.
Nikt oprócz mnie nie zauważył, że to jest funkcja? Ilość Skarbów i ilość Poziomów zdobytych za pokonanie Potwora zmiennej "Poziom Potwora"?
Odpowiedz
No nie...nie zauważyłem^^' Znaczy można się domyśleć, że jakiś wzór jest...ale jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałem ^^'

Czyli ostatecznie:
Poziom 16
Lord Całka

całka z e^x=? (przynajmniej to łatwo narysować Duży uśmiech )

Jeżeli nie znasz odpowiedzi Lord Całka uznaje Cię za humanistę. On nienawidzi humanistów +10 do poziomu Potwora.

2 poziomy
4 skarby

Ja to sobie zaraz zrobię^^
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości