Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czcionki
Ja swoje karty jak robię w Gimpie, to potem tylko ręcznie szybciutko dodaję ogonki, kropki i kreski Oczko Nie chce mi się grzebać w programach do fontów żeby to przerabiać Język A polskich owych zaiste nie znajdziesz nigdzie.
Odpowiedz
Przerobiłem czcionkę Quasimodo (tą do tytułów kart) na polską, do pobrania w załączniku. Może wieczorem wrzucę jeszcze tą do opisów, jak nie to jutro dopiero. Spakowana winzipem, bo pliki .tff i archiwa .rar i 7z nie wchodzą na forum jako załączniki (4 razy dodawałem, administracjo, napiszcie gdzieś jakie typy plików można wrzucać)

Jeśli się spodoba to korzystajcie, jak nie to napiszcie co waszym zdaniem wymaga poprawy.

EDIT:
A jednak wyrobiłem się od ręki, tylko 15 minut mi to zajęło Uśmiech
Drugi załącznik (Caslon AntiquePL.zip) to moja polska wersja czcionki używanej na oryginalnych kartach do opisów.
Jeśli się podoba to kliknijcie plusika pod postem, jeśli nie to zgłaszajcie uwagi..

Może warto by wyłączyć ten post do nowego tematu, żeby nie trzeba było się przekopywać przez cały temat żeby znaleźć czcionkę?

Załączone pliki
.zip   quasimodoPL.zip (Rozmiar: 36,42 KB / Pobrań: 37)
.zip   Caslon AntiquePL.zip (Rozmiar: 28,72 KB / Pobrań: 36)
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
WOW O.O jesteś MEGA!
W nagrodę otrzymujesz własną rangę odemnie Oczko

Wyślij mi na PW jaką chcesz.

Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Pyzdra, ciśniesz nieziemsko Duży uśmiech
Aż dziw, ze Ci się chciało z tym walczyć Oczko

Btw. a może by tak sprawić, coby to była domyślna czcionka na forumie?
I'm the Lizard King, I can do anything...
KATA TON ΔAIMONA EAYTOY
Odpowiedz
Teoretycznie się da ale więcej z tym zabawy niż to warte. Przynajmniej przy tym silniku, trzeba by było cały CSS forum przerebiać. Poza tym, o ile Pyzdra się zgodzi wykorzystał bym jego czcionki przy nowych projektach Munchkinowych Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
(12-04-2012, 19:07)Serek napisał(a): Teoretycznie się da ale więcej z tym zabawy niż to warte. Przynajmniej przy tym silniku, trzeba by było cały CSS forum przerebiać.

Jak dla mnie to ten silnik jest w najlepszym wypadku słaby i do wymiany, ale nie jest to istotne. Istotne jest, że w razie ewentualnych zmian można się w takie cuda pobawić. No i że mamy munchkinową czcionkę po polsku Duży uśmiech
I'm the Lizard King, I can do anything...
KATA TON ΔAIMONA EAYTOY
Odpowiedz
To może chciałoby ci się tam jeszcze zrobić do Cthulhu, Zombie i Karaibów?
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
A czy karaiby i Cthulhu nie uzywaja tych samych co standardowy munchkin?
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
(12-04-2012, 20:31)Wassago napisał(a): To może chciałoby ci się tam jeszcze zrobić do Cthulhu, Zombie i Karaibów?

Może by i mi się chciało Uśmiech W załączniku czcionka z nagłówka Cthulhu (Windlass PL.zip) i Karaibów, za chwilę wezmę się za czcionkę z opisów Cthulhu, ale.. Nie wiem, jaka czcionka jest używana w opisach Karaibów i Zombie, na forum SJG też nie znalazłem info, więc jakiś czas musicie się powstrzymać od robienia kart do karaibów. Chyba, że ktoś wie, jaka czcionka jest tam używana?

EDIT: I na koniec czcionka z Cthulhu z opisów kart (American Garamond PL). Ponieważ na forum SJG była to jedna z dwóch możliwych czcionek to wybrałem tą. Jeśli macie jakieś uwagi to piszcie. @Wassago, jeśli możesz to dorzuć je do założonego przez Ciebie tematu o czcionkach

Załączone pliki
.zip   Windlass PL.zip (Rozmiar: 48,55 KB / Pobrań: 5)
.zip   American Garamond PL.zip (Rozmiar: 43,12 KB / Pobrań: 6)
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
Wystarczyło zadać jedno pytanie i proszę, jakie poruszenie Oczko

A dla Pyzdry szacunek, chwałą i cześć tytuł jak najbardziej zasłużony Oczko
Authchir, Moc Lorda Munchkin'a skaziłą ten niewinny umysł...Diabeł
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości