Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czcionki
witam,
skąd ściągnąć i jak dodać munchkin'owe czcionki do m-word 2007?
Pozdrawiam
Authchir, Moc Lorda Munchkin'a skaziłą ten niewinny umysł...Diabeł
Odpowiedz
Z internetu :p
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Po prostu kocham takie szczere pomocne i uprzejme odpowiedzi...
Odpowiedz
to zwróć uwagę na to, że w tej szczerej, pomocnej i uprzejmej odpowiedzi znajduje się link.
Odpowiedz
Nawet tutaj, na forum jest odpowiedź na Twoje pytanie, wystarczyło poszukać..

Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
Przepraszam najmocniej, link faktycznie przeoczyłem.
A samego pytania też trochę nie dopracowałem, bo na podane czcionki sam trafiłem szukając, ale ciekawi mnie co z fantem w postaci polski znaków których te czcionki nie posiadają?
Polski wydawca sam przerobił czcionkę, dodał znaki, czy wziął inną podobną z Polskimi znakami?

P.S.
W przypadku dubla proszę o usunięcie tematu/wątku.
Odpowiedz
"Nadworny" grafik wydawnictwa przerobił fonty na polskie. Nie są udostępnione publicznie w necie i pewnie się nie pojawią. Może mamy na forum jakiegoś fanatyka który by zrobił "piracką" wersję? Język
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
(8-04-2012, 22:15)Serek napisał(a): "Nadworny" grafik wydawnictwa przerobił fonty na polskie. Nie są udostępnione publicznie w necie i pewnie się nie pojawią. Może mamy na forum jakiegoś fanatyka który by zrobił "piracką" wersję? Język

"może" zrobię.. ale po świętach Uśmiech pewnie nawet wydawcy będzie łatwiej, jeśli będzie miał polską wersję, zamiast przerabiać graficznie każdą kartę, ale chwilowo w domu nie mam:

1: sił
2: czasu
3: sprzętu

.. nic nie obiecuję..
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
chyba chodzi o to, że taka czcionka jest, ale jest zmodyfikowana przez grafika tak żeby te polskie znaki w niej były (więc nie ma konieczności przerabiania każdej karty z osobna). Oczko
problem w tym, że ta przerobiona nie jest udostępniona publicznie.
Odpowiedz
KQuest ma racje Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości