Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki Munchkin najlepszy?
Z tego co wiem, w Star Munchkinie jest raczej mało StarWarsów niestety. Więcej StarTreka i jakiś niszowych hamerykańskich sci-fi showów.
Odpowiedz
Bo StarWars to bardziej jest fantasy niż s-f w gruncie rzeczy.

Ja ze swej strony z tych trzech dostępnych polecam Zombie, aczkolwiek z Ctulhu styczności nie miałem. Oczko
Cogito ergo sum?
Odpowiedz
Nie ma najlepszego Munchkina... jednak najbardziej neutralnym jest podstawowy Munchkin i właśnie w takiego najłatwiej kogoś znajomego namówić do gry... bo inne klimaty dość specyficzne, mogą podobać się np. Tobie a nie koniecznie znajomym, których będziesz chciał zachęcić... po za tym do klasycznego Munchkina masz najwięcej dodatków a ponad 700 kart w klasyku to już jest co grać Oczko ja też zakupiłem klasyka ze wszystkimi dodatkami i jestem mega zadowolony i łatwo jakiegokolwiek znajomego namówić i wciągnąć by był uzależniony... a ta gra potrafi oderwać najbardziej uzależnionych komputerowców.... Oczko sprawdzono w praktyce...
MaGiku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 23-02-2012.
Odpowiedz
Właściwie to Cthulhu jest najlepszy z tym że wkurzające są w nim obłędy np.kleptomania.
Paratroopa4641, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 12-05-2012.
Odpowiedz
Munchkin Cthulhu, ale lepiej kup podstawa+2 zew krasulhu
ReXera, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 29-04-2012.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości