Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki Munchkin najlepszy?
Mam pytanko.
Jaka poniżej wymieniona część Munchkina jest (według was) najfajniejsza?

/1/ Munchkin Zombie

/2/ Munchkin Cthulhu

/3/ Munchkin z Karaibów

Mam kaskę i nie wiem na jaką podstawkę wydać Szczęśliwy
I like trains... And Munchkin...
Odpowiedz
Ale ty się nie pytaj nas co najlepsze Język
Lubisz klimat piracki? Munchkin z Karaibów
Fascynujesz się światem z powieści Lovecrafta? Munchkin Cthulhu
Chcesz grać dla zabawy, a czasem na poważnie (turniejowo)? Munchkin (D&D)
Nie wiesz jaki a chcesz się dobrze bawić? Munchkin Zombie

W sumie z biegiem czasu to stwierdzisz że kart z dodatkami jest za mało i będziesz chciał więcej i więcej kart...
Tak dochodzę do wniosku że to równie, albo bardziej uzależniające jak narkotyki Język
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Oczywiście. Każdą kasę przepuszczam na Munchkina Szczerbol . Ale zupełnie subiektywne odpowiedzi mogą padać.
Zagrasz jedną partyjkę Munchkina i nigdy się od tego nie oderwiesz... Diabeł
Na szczęście Munchkin nie jest zbyt drogi.
Odpowiedz
ja zadałem podobne pytanie przed zakupem pierwszego pudełka Munchkina. Oczko
padło na edycję rozszerzoną i cieszę się z tego powodu. sama podstawka ma 65 kart więcej niż pozostałe, a do tego jest pełno dodatków.
zastanawiałem się wtedy też na Zombie, ale na chwilę obecną nie ma żadnych dodatków. w tym roku powinien się ukazać jeden, ale tak naprawdę to i tak mało. Karaiby mają już 'dwójkę', ale z planów na rok 2012 wynika, że to do Cthulhu będzie najwięcej dodatków (planowane jest III i IV).
ale akurat Cthulhu jest najdalej na mojej liście życzeń. Oczko
Odpowiedz
Do Zombie jest najmniej dodatków bo są najnowsze.

Osobiście chyba właśnie Zombiaki polecam. Chtulhu ma dość specyficzny klimat, a zombiaki i piratów zna każdy. W Karaibach jest jak dla mnie ciut za mało statków żeby w pełni się cieszyć klimatem, ale słyszałem, że dodatek to ładnie naprawia.
Odpowiedz
Zaletą Cthulhu są kultyści Duży uśmiech i możliwość wygrania gry nawet na 2 poziomie (bardzo trudne, ale możliwe). Kiedy wszyscy gracze zostaną Kultystami (nie można dobrowolnie zrezygnować z kultysty), gra się kończy - czyli jeszcze więcej kombinowania Duży uśmiech
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
po klasycznym Munchkinie pewnie właśnie za Zombie się zabiorę. i ogólnie mam wrażenie, że lepiej by było wprowadzać więcej dodatków, a mniej kolejnych podstawek. chociaż z drugiej strony ciężko się tak ograniczać... po prostu wygląda to tak, że jeśli kogoś interesują zombiaki to kupi teraz podstawkę, pierwszy dodatek jak wyjdzie i każdy kolejny co rok (ewentualnie jeden na pół roku jeśli akurat takie będą plany). w tym czasie oczywiście może kupić wszystko inne co już wyszło, ale to chyba nie o to chodzi. lepiej rozbudować jedną wersję, która kogoś interesuje niż mieć cztery podstawki i po jednym dodatku do każdej.
ale to tylko takie moje przemyślenia. Oczko
Odpowiedz
Kiedy ja kupowałem Edycję Rozszerzoną to nie było innych podstawek.
A więc przy niej zostanę, dokupię wszystko co się da, a potem... Zobaczy się. Może wyjdzie już Star Munchkin do tego czasu. Lubię Gwiezdne Wojny, więc w tą podstawkę będę celował.
Odpowiedz
no Star Munchkin może być ciekawy, ale problemem będą właśnie dodatki. nawet jeśli coś się pojawi to trzeba będzie na to dość długo poczekać.
Odpowiedz
Będzie zainteresowanie podstawą, będą dodatki Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości