Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieoficjalne Mordomierze
Nie mam za dużo grafik z Cthulhu, ale jak znajdę chwilę czasu to zobaczymy, co da się z tym zrobić? Język
Pyzdra, na forum od 15-02-2012. 
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Odpowiedz
Witam!
Jestem świeżutkim fanem Munchkina, przez przypadek trafiłem na to forum i na wątek o mordomierzach. Nazwa od razu chyciła mnie za serce :-)
A ponieważ lubię dłubać w papierowych projektach, to postanowiłem i ja dorzucić swoje trzy grosze do tego wątku.
Mam nadzieję, że pomysł z "wiatraczkami" nie jest opatentowany - niesamowicie mi się spodobał i pewnie nie raz go jeszcze użyję.
Załączam munchkin-o-meter własnego pomysłu - dwa w jednym. Na razie wykonane mam 4 egzemplarze, za chwilę będą sprawdzane w walce z potworami (mam w domu dwa potwory - jeden 16, drugi 18 lat. Jak ktoś miał potwory w tym wieku to wie, o czym mówię...)
Moje egzemplarze są ozdobione postaciami z "Zombie" - akurat ten kawałek Munchkina mamy - ale nie chciałem naruszać praw itp. Został tylko "Munchkin the Victor", mam nadzieję, że za tę jedną figurkę mnie nikt nie powiesi :-)
Mam nadzieję, że się komuś taki licznik przyda.
Miłej zabawy!

Załączone pliki
.pdf   munchin-o-meter.pdf (Rozmiar: 1,02 MB / Pobrań: 66)
Odpowiedz
Połączenia Mordomierza z Licznikiem Poziomów to genialny pomysł! Naprawdę, możliwość liczenia Poziomu i Siły Bojowej na jednym urządzeniu - rewelacja!
Kolejna rzecz do zrobienia po maturze. ;D

Co do praw autorskich - możesz używać wizerunków, postaci i tak dalej, ale nie w celach zarobkowych, jeśli się dobrze orientuję. (; Poza tym, są już osoby, które takowe wykorzystywały i nie było problemów. Nie czytałeś całego wątku?

O, mam:
Wassago napisał(a):Z tego co mi wiadomo, to jeżeli nie zamierzasz czerpać korzyści finansowych, to możesz wrzucić.
Stąd.
Odpowiedz
wyglą bardzo podobnie jak apka na Androida, ale spoko mi się podoba. Dobra alternatywa dla tych którzy nie lubią korzystać z tel. Podczas gry Oczko
Odpowiedz
Z tego co wiem to mordomierz na Androida jest dość drogi.
Odpowiedz
Karolomen i tak i nie.. Oficjalny kosztuje około 15zł (poprawcie mnie jak się myle) ale jest jeszcze wersja za free, i ten mordomierz właśnie ją mi przypomina. Jak wrócę do chaty to wrzucę linka..
Odpowiedz
Już tak nie szpanuj że jesteś zagranicą Duży uśmiech
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
oj Wojtek, Wojtek..
Tu nie ma czym szpanować Oczko Rozumiem jakbym jechał do kurortów, moczył z nudów cztery litery itp. a ja tu jeżdżę do pracy żeby zarobić na kolejne dodatki do Munchkina Język

P.s. Zmieniłem trochę wypowiedź żeby tak Cię nie raziło Język
Odpowiedz
Prosił bym o nie ujawnianie moich danych osobowych xD
I już tak nie szpanuj że masz życie i z chaty wychodzisz Duży uśmiech
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
Na potrzeby własne zmodyfikowałem mordomierz Pyzdry do wersji "Z Karaibów" Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką wersją, załączam plik.

Jeśli szanowny Pyzdra jest przeciwny użyciu jego nicku w tym projekcie to usunę Uśmiech

Załączone pliki
.pdf   Unofficial_Booty_Kill-o-Meters_by_Pyzdra_Q_mod.pdf (Rozmiar: 1,09 MB / Pobrań: 13)
Qaazar, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 29-07-2015.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości