Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oryginalnie zapakowany zamtuz?
Witam wszystkich Muchkinów!

Nabyłem oryginalnie zapakowanego, pachnącego drukarnią "Munchkina: Edycja rozszerzona". Karty w pudełku były podzielone na 4 zafoliowane stosiki. Udało mi się nawet rozegrać dwie potyczki, które przyczyniły się do wykrycia nieprawidłowości. Ucząc się zasad pogrupowałem karty na typy i okazało się...że czegoś brakuje. Przeliczyłem i w pudełku było 220 kart, ale...ani jednej karty klasy Wojownik, czy Czarodziej ( porównałem z forumowym spisem kart MunchkinSzczerboldycja Rozszerzona i okazuje się, że brakuje mi łącznie około 1/3 kart, za to wiele z tych które powinny być pojedyncze są podwojone lub potrojone). Samych kart wróżkowego pyłku mam 25 plus 2 Błyskotliwie dobre wróżki (tych kart powinno być 15). No i mam 3 karty reklamowe/promocyjne - chociaż czytałem, że standardowo są dwie (dostałem podwójną Papugę z "Karaibów" i jednego Chibithulhu). Może coś źle czytam/interpretuję, ale wygląda mi to na niezły zamtuz...

Czy komuś już zdarzyła się wcześniej taka sytuacja? Pytam bo nie wiem jaka jest szansa, że przy kolejnym zakupie znowu dostanę "gulasz z munchkina"...powtórzę, że gra była oryginalnie zapakowana.
Vanaad, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 18-02-2012.
Odpowiedz
Były już zgłaszane podobne problemy. Napisz maila do wydawcy, on pomoże.
http://www.munchkin.pl/kontakt lub na facebook'u.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
(18-02-2012, 9:20)superzgred napisał(a): Były już zgłaszane podobne problemy. Napisz maila do wydawcy, on pomoże.
http://www.munchkin.pl/kontakt lub na facebook'u.

Dziękuję - będę walczył, bo nie mam zamiaru rezygnować z Munchkina Zawstydzony Widocznie spotkało mnie tzw. szczęście początkującego Szczerbol
Vanaad, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 18-02-2012.
Odpowiedz
napisz maila do lisa bo to on jest wydawcą znając go rozwiąże ten problem raz dwa Uśmiech
spiderek99, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 6-07-2012.
Odpowiedz
spiderek99 ..... nie ma to jak udzielać takiej samej rady jak inny użytkownik i to na posta z lutego :| Po co? Trolla i tak nie dogonisz Język
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Wassago: widać, że próbuje zdobyć odpowiednią do zachowania reputację.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości