Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra w 2 osoby ?
Witam, nie wiedziałem gdzie wrzucić swoje pytanie więc jeśli będzie to złe miejsce to proszę o przeniesienie wątku. Pytanie moje dotyczy gry w 2 osoby, czy w ogóle jest taka możliwość? Chcieliśmy z dziewczyną kupić sobie Edycje Rozszerzoną ale gdzieś mignęło mi że nie da się grać w 2 osoby ;/ Wiadomo że im więcej osób tym weselej ale czasami nie ma akurat nikogo pod ręką a chcielibyśmy sobie we dwoje pograć.
jurex11, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 17-02-2012.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że gra w dwie osoby jest możliwa, może to dlatego, że niemal zawsze sam gram tylko z jedną osobą, aczkolwiek większa ilość osób z oczywistych(?) powodów jest lepsza.
Odpowiedz
Trochę ciężko grać w 2 osoby, chociaż nie powiem, też mi się zdarzało. Traci się klimat munchkina, kiedy pomagasz i utrudniasz tej samej osobie, szczególnie w tej samej rundzie.
Ale da się. No i może za jakiś czas znajdziecie trzeciego gracza Uśmiech
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
A kolejny gracz nie jest już w drodze Język
Skoro grasz z dziewczynąJęzyk
tarur, jest dumny z byczia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-02-2012.
Odpowiedz
Ogólnie można wprowadzić pewną modyfikację i grać tak jak by w 4 osoby. Przykładowo mamy 2 graczy A i B każdy z nich kontroluje 2 munchkinów A1 A2 B1 B2. Kolejka wygląda w ten sposób A1 B1 A2 B2. Gra co prawda nie jest równa ale można pograć.
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz
Ja nieraz grywam w tylko 2 osoby Oczko Da się, ale jak Pyzdra wspomniał: nie ten klimat Duży uśmiech Ogólnie to mnie to tam nie przeszkadza jakoś specjalnie, ale z utęsknieniem czekam na każde obozy i wyjazdy, kiedy można spokojnie pograć z kumplami Język Bo w szkole to nawet na 20-minutowych przerwach nie dałoby rady zagrać, a mało komu by się chciało przychodzić godzinę wcześniej albo zostawać dłużej w szkole Język A żeby ich skrzyknąć w jakąś sobotę - mam nadzieję, to nam wejdzie w praktykę. Tak to grywam sporadycznie partyjki z rodzinką, a ostatnio często wieczorami dwuosobowe z siostrą Język
Odpowiedz
Ok, dzięki za odpowiedzi. Kupiłem Munchkin Zombie i szczerze powiem, że bardzo fajna zabawa. Muszę teraz uzbierać kasę na Edycję rozszerzoną Duży uśmiech
jurex11, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 17-02-2012.
Odpowiedz
Razem z bratem, gramy głównie we dwójkę. Jedyna zmiana jaką wprowadziliśmy to brak 'okazywania miłosierdzia'. Karty, które normalnie powinniśmy przekazać innym graczom odrzucamy na odpowiednie stosy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości