Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile chetnych do grania w Warszawie?
Drodzy Munchkini chcący zagrać w warszawie. Niestety mamy problem taki, iż jak na razie nie ma odzewu od "rzuć kostką" w sprawie zorganizowania nowego mini konwentu, a w grallu maja zbyt mało miejsca. I tu rodzi się pytanie do was, czy znacie w warszawie dobre miejsce do zorganizowania turnieju z dobrym dojazdem? bo jak np. u nas w Wawrze by się znalazło miejsce, ale dojazd jest do niczego Smutny, dlatego czekam na jakiś dobry pomysł jak ktoś ma dojścia do jakiejś szkoły lub innego miejsca gdzie można zagrać.
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Odpowiedz
Czekaj, też jesteś z Wawra? Język
Może w Paradoxie dałoby radę?
Odpowiedz
A jakaś uczelnia?
Polibuda albo SGH? Trudno o lepszy dojazd, ale potrzebne chyba dobre dojście do władz ;]
Odpowiedz
no WawerUśmiech a ja myślałem, że ty jesteś z Pragi ^^ a masz jakieś kontakty do nich bo jak patrzyłem na stronę to dawno nie aktualizowana i nie wiadomo czy dalej kontakt obowiązuje.
a Co do ciebie Grucha to właśnie problem jest z tymi dojściami Uśmiech
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Odpowiedz
Uważam że Paradox nie jest głupim pomysłem, każdy wie gdzie stadion legii a to nie daleko. Trzeba ruszyć tyłek i pogadać Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Kontaktu nie mam, ale na ten przykład turnieje w magica tam robią, więc chyba byliby otwarci na jakąś munchkinową propozycję.
Odpowiedz
Mam ochotę pograć w warszawie. W ostateczności moze być Paradox, ale mile widziane np coffe haven/ starbucks gdzieś przy metrze ( ratusz arcenał, centrum). Czy są chętni na sparing?
Odpowiedz
ja, widzisz forum nie gryzie Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Ja mogę. Zwłaszcza, że kumpla muszę w końcu nauczyć.
Odpowiedz
Serek ---> NIe widziałeś moich palców :p
Chopak---> hmm moze sobota? Gdzie byście mogli?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości