Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs z okazji 200 użytkowników forum
Proponuję w zamian ustawić superzgredowi różowy kolor nicku, będzie mu pasował do reszty Język

Odpowiedz
I Agree
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Uwielbiam te zdjęcia Duży uśmiech . W całości odzwierciedlają jak ciężko nam było podjąć decyzję odnośnie wytypowania kart które przeszły do dalszego etapu.
No i ta partia Munchkina Uśmiech
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz
proszę superzgredzie Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
O, jak fajnie Duży uśmiech Cieszę się, że udało mi się zająć drugie miejsce ^^ Możliwość, że mój pomysł być może zostanie oficjalny wydany napawa dumą : )
Bóg zapłać Superzgredzie Duży uśmiech Nie mam takiej monety, więc z radością przyjmę Twój prezent : ) Masz u mnie piwo ; )
Tatra, jest dumny z byczia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-01-2012.
Odpowiedz
Co prawda konkurs już minął jakiś czas temu, ale ciekawi mnie, która karta waszym zdaniem jest najlepsza?
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
(14-03-2012, 21:17)Wassago napisał(a): Co prawda konkurs już minął jakiś czas temu, ale ciekawi mnie, która karta waszym zdaniem jest najlepsza?

Klasa Nekromanta, super pomysł i bardzo ładny obrazek.
Kielichy z Ponce de Leon - bardzo fajny pomysł!

Te dwie karty z przyjemnością zobaczyłbym w swojej talii Uśmiech
Odpowiedz
Minęło już sporo czasu od końca konkursu, a wciąż nie wiadomo, czy zwycięskie karty zostaną wydrukowane, czy jednak nie.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości