Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs z okazji 200 użytkowników forum
http://forum.munchkin.com.pl/attachment.php?aid=41

MęSZczyzn??? Słofnik ortograwiczny fzyfa.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
(9-02-2012, 0:33)superzgred napisał(a): http://forum.munchkin.com.pl/attachment.php?aid=41

MęSZczyzn??? Słofnik ortograwiczny fzyfa.

Nie chcę zachować się niegrzecznie ale robiłem karty w pośpiechu i przeprosiłem za to w opisie. Więc nie wiem gdzie problem każdy popełnia błędy
Jestem Elfim czarodziejem 7 poziomu z Różdżką Apokalipsy, Mithrilową zbroją (kanciarz) i garnkowym hełmem. Moim nemezys jest Forumowy Troll
Odpowiedz
no dobra, raz można, ale 2 razy ?! Duży uśmiech
nie no tak na serio chciałem spytać jak wyobrażasz sobie pokonanie Hiszpańskich Dziewczyn ? (chyba że ja coś źle zrozumiałem)
http://forum.munchkin.com.pl/attachment.php?aid=36
chyba jedynie kartami -5 do poziomu potwora, a takich za dużo w Karaibach raczej nie ma Duży uśmiech
Solmyrr, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina
Odpowiedz
Nie można używać przedmiotów przeciwko Hiszpańskim dziewczynom ale można używać kart jednorazowego użytku.
Jestem Elfim czarodziejem 7 poziomu z Różdżką Apokalipsy, Mithrilową zbroją (kanciarz) i garnkowym hełmem. Moim nemezys jest Forumowy Troll
Odpowiedz
Franio96 - o ile taka karta nie posiada wartości, bo jeżeli ma wartość to jest przedmiotem Oczko
No, ale dość tego offtopu.
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Edit posta na pierwszej stronie, dokładnie o 23.55 Język Epicko Duży uśmiech Ledwo zdążyłem. Ahaś, pytanie do władz: ocena będzie tak jak na konkursie z okazji setki, tj. ankieta i głosy? Bo kart jest duuużo Język

Dabl kil! (Drzwi, Munchkin z Karaibów)
[Obrazek: dablkil.jpg]

Poczuj MENTORnięcie (Skarb, Munchkin fantasy)
[Obrazek: mentornew.jpg]

Odpowiedz
No dobra to kończymy zabawę gratuluje Topesh'owi za wyrobienie się minutę przed czasem Duży uśmiech wyniki myślę że będą niedługo po zjAvie Uśmiech
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Odpowiedz
W kilku słowach wstępu:
Dziękujemy za wasz udział, wasze pomysły w większości były bardzo udane i zapewne niektóre z nich trafią do PKP (Polskie Karty Promocyjne).

Mielmy na prawdę wielki problem w wybraniu najlepszej karty i praktycznie minimalną różnica Chrząszcz wygrał z Dziadami.

Na prawdę sporo kart to świetne pomysły i niektóre z nich trafia do PKP po mniejszych lub większych modyfikacjach... o ile oczywiście nikt nie będzie miał nic przeciwko.

1 miejsce:
[Obrazek: chrzaszcz.jpg]

2 miejsce:
[Obrazek: dziadyn.jpg]

3 miejsce:
[Obrazek: blackmonk.jpg]

Oraz wyróżnienie za pomysł dla kart:
[Obrazek: lenydzbanp.jpg]
[Obrazek: Nekromanta1.jpg]

Podsumowując, nagrody wyglądają tak:
1. superzgred - specjalna niebieska moneta + własny tytuł na forum
2. Tatra - własny tytuł na forum
3. qlak - własny tytuł na forum
(1 i 3 [4 też Język] miejsce zajęły karty superzgreda, dlatego qlak ze względu na wyróżnienie dostaje własny tytuł)
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Zdjęcia z naszej burzy mózgów (brainssssssssssssssssssss :p) Foty link
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Odpowiedz
Panie i Panowie,
Superzgred w swej wspaniałomyślności zrzekł się swojej monety dla osoby która zajęła 2 miejsce, czyli dla Tatra!
Superzgred ma już taką niebieską monetę i jak sam powiedział "Dla mnie liczy się tylko satysfakcja i frajda ;]"

Dlatego Tatra, podeślij na PW dane do wysyłki.
Wyślijcie też na PW "tytuł" jaki chcecie mieć na forum.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości