Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs z okazji 200 użytkowników forum
Tak, tak forumowiczów jest już ponad 200 osób dlatego chcemy was zaprosić do wzięcia udziału w kolejnym konkursie.

Na prośbę user'ów, trolli i innych konkurs przedłużamy do 11 lutego!

Zadanie:
Waszym zadaniem jest zaprojektować Polskie Karty Promocyjne (PKP), które można rozdawać na konwentach i innych wydarzeniach promując tym samym Munchkina. Obecnie są cztery polskie karty promocyjne:
- kantowane kości
- przekantowane kości
- super munchkin
- Pirat (klasa do zwykłego Munchkina)
czyli nic specjalnego i czego by już nie było.

Możecie wymyślić do 8 kart po 2 do każdej polskiej wersji Munchkina:
- Munchkin
- Munchkin z karaibów
- Munchkin Cthulhu
- Munchkin Zombie

Mogą to być zarówno karty drzwi jak i skarbów. Mile widziane są polskie akcenty w kartach (a jak, chcemy być wyjątkowi!) jak i projekty graficzne. Grafika nie musi być jakaś "super" - jeśli macie fajny pomysł na kartę zawsze możecie dać jakaś prostą grafikę i dopisać co tam dokładnie powinno być.

Wasze propozycje umieszczacie w tym temacie. Prosimy również wskazać do jakiej wersji Munchkina dotyczą wasze karty.

Skarby jakie możecie zgarnąć:
Najlepsze i najbardziej pomysłowe prace zostaną nagrodzone i tak kolejno miejscami:
1. Specjalna niebieska moneta + własny tytuł na forum
2. własny tytuł na forum
3. własny tytuł na forum

Zakończenie konkursu
Na przedstawianie nam swoich propozycji macie czas do:
11.02.2012 do godziny 23:55.

Najlepsze karty zostaną wybrane przez jury w składnie ekipy forum:
Chopak, Grazal, Matej, Serek, Wassago z wydawcą (Lisu) jako przewodniczącym.

Eee... a co to niebieska moneta i własny tytuł.

Niebieska moneta jest bardzo rzadka i w Polsce ma ją chyba z 15 osób.

Oficjalne zasady monety:
Możesz użyć Munchkinowej niebieskiej monety w dowolnej grze z serii Munchkin, w dowolnym czasie. Użyj monety w celu wykupienia dowolnej karty z któregoś z stosów kart odrzuconych (z wyjątkiem lochów [Munchkin 6]) i umieszczeniu jej na ręce. Możesz używać tylko jednej monety na grę (dowolnego typu) i możesz jej użyć tylko raz, chyba że zaznaczono inaczej.
Dokładny opis

[Obrazek: cover_sm.jpg]

Własny tytuł - czyli krótki opis przy niku dodający prestiżu na forum.
[Obrazek: tytul.jpg]

No to do dzieła Munchkini !
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz
Szablony kart.

Podstawka:
[Obrazek: Munchkin_DRZWI.jpg] [Obrazek: Munchkin_SKARB.jpg]

Cthulhu:
[Obrazek: Cthulhu_DRZWI.jpg] [Obrazek: Cthulhu_SKARB.jpg]

Karaiby:
[Obrazek: Karaiby_DRZWI.jpg] [Obrazek: Karaiby_SKARB.jpg]

Zombie:
[Obrazek: Zombie_DRZWI.jpg] [Obrazek: Zombie_SKARB.jpg]
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz
Witam bardzo serdecznie, ja już kiedyś robiłem sobie karty do własnego użytku, więc pomyślałem, że może wstawię je tutaj od razu, skoro mam je już na stronce Uśmiech.
Muszę zrobić tak, bo niestety nie będę miał czasu na zrobienie nowych kart, przez masę egzaminów Smutny.
Nie grałem jeszcze w inne wersje Munchkina, które ostatnimi czasy się pokazały, więc powiedzmy, że wystawiam do konkursu tylko karty, które fajne by były w zwykłym Munchkinie - z tego co rozumiem mogę tylko dwie, więc niech to będzie Nekro i może Encyklopedia, żeby miał z czego korzystać Język. Taki sobie kiedyś robiłem dodateczek malutki, wprowadzający nową magiczną klasę Uśmiech.
Kart jest ogółem więcej, a na stronce jest jeszcze kilka z nich, ale proszę nie zwracać uwagi, ja chyba zgłoszę Nekromantę i Encyklopedię jak wspomniałem wcześniej Uśmiech, jeśli można więcej to niech będzie jeszcze jakaś z tych które przesyłam Uśmiech.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę powodzenia Oczko

LINK DO KART:
MUNCHKIN

PS. przypominam, że nie grałem w takie części jak Munchkin Cthulhu itd, więc jeśli już są jakieś takie karty w oryginale i w ogóle, to moje propozycje możecie pominąć Uśmiech

qlak, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 4-01-2012.
Odpowiedz
Wszystkie grafiki są tylko orientacyjne i pokazują co autor miał na myśli (wyjątek logo wydawcy). Dodatkowo przyszedł mi do głowy pomysł czy nie można byłoby spytać kilku znanych twórców komiksów internetowych czy nie zechcieliby wykonać kilku rysunków na PKP, np: Kapitan Polska jako potwór.

Munchkin klasyczny
[Obrazek: dzem.jpg] [Obrazek: opakk.jpg]

Munchkin Cthulhu
[Obrazek: blackmonk.jpg] [Obrazek: chrzaszcz.jpg]

Munchkin z Karaibów
[Obrazek: spiewnik.jpg] [Obrazek: walenie.jpg]

Munchkin Zombie
[Obrazek: 4opancerzeni.jpg] [Obrazek: ipies.jpg]

@qlak

Bardzo fajne karty. Rysunki robiłeś sam ?

[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
(4-01-2012, 15:52)superzgred napisał(a): @qlak

Bardzo fajne karty. Rysunki robiłeś sam ?

aaa dzieki Język, taaak sam robiłem wszystko Uśmiech. Chciałem zrobić sobie więcej klas i ras, bo każda z osobna zwiększa o duuużo różnorodność każdej gry Język no i z kolegami sobie siedzieliśmy zawsze i myśleliśmy i pierwszy dodateczek taki zrobiłem sobie, który dodawał klasę nekromanty + odpowiednią ilość kart tylko dla niego itd, żeby było zrobione porządnie Uśmiech. Potem miały dojść jeszcze karty na zasadzie Wampir, Barbarzyńca, Wilkołak, Paladyn itd. Oraz myślałem jeszcze nad wprowadzeniem charakteru Język. Taki jak w D&D, że są np. praworządny, zły, dobry, chaotyczny itd. no i wiadomo można je łączyć ze sobą (dwóch skrajnych nie) np Neutralny Zły czy Chaotyczny Zły Uśmiech
qlak, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 4-01-2012.
Odpowiedz
Klątwa: Schyl się po mydło!
[Obrazek: schylsiepomydlo.jpg]

Zaczarowany ołówek
[Obrazek: zaczarowanyolowek.jpg]

Zamiana miejsc
[Obrazek: zamianamiejsc.jpg]

Hawqu, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 6-10-2011.
Odpowiedz
Zgodnie z obietnicą, nawet z obrazkiem, Dabl kil!:

[Obrazek: scaled.php?server=832&filename=dablkil.jpg&res=medium]

Wybaczcie, że słaba jakość i w ogóle Język Zgubiłem gdzieś pisak do tabletu Smutny Myszką niestety nie wyszło tak jak myślałem że wyjdzie Duży uśmiech Mój jest oczywiście tylko koleś, sam dabl kil i kolorki na statku Duży uśmiech Jeszcze jakieś karty wrzucę, mam nadzieję że zdążę obrazki dorobić Oczko

[Obrazek: scaled.php?server=853&filename=mentornew.jpg&res=medium]
Odpowiedz
Zmieniłbym nazwę na Dabl Blast Oczko
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Hehe, dabl kil. Dobre.
Odpowiedz
Moja propozycja:

Załączone pliki Miniatury

ancalagon, jest dumny z byczia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 24-01-2012.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości