Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schemat tury w Munchkinie
Schemat miał być wrzucony do FAQ, ale jakoś go tam nie widać więc na razie niech będzie tu. Na prośbę jednego z użytkowników.

Załączone pliki
.pdf   Munchkin schemat pl.PDF (Rozmiar: 199,82 KB / Pobrań: 471)
allienus, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 29-06-2011.
Odpowiedz
Instrukcja mówi (Faza 3) że "...przeszukujesz komnatę - dobierz, koszulką do góry, jedną kartę ze stosu Drzwi i weź ja na rękę" a schemat tury pkt 3 "Zgarnij łup Weź kartę Drzwi (koszulką do góry) na rękę albo zagraj ją teraz"

Czy mogę zagrać wyciągniętą kartę od razu? np potwora i z nim walczyć.
kszisztof, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 5-03-2012.
Odpowiedz
potwora z ręki możesz zagrać w fazie szukania guza, automatycznie tracisz wtedy możliwość zabrania karty drzwi koszulką do góry. albo jedno albo drugie.
Odpowiedz
Zagrać od razu możesz ją jeśli to rasa/klasa/klątwa lub coś w tym stylu. Potwora zagrać można tylko jako szukanie guza albo z kartą w stylu Zbłąkany Potwór.
Odpowiedz
(12-03-2012, 20:13)Chopak napisał(a): Zagrać od razu możesz ją jeśli to rasa/klasa/klątwa lub coś w tym stylu. Potwora zagrać można tylko jako szukanie guza albo z kartą w stylu Zbłąkany Potwór.

Mozna prosic o UP schematu tury ? Z gory dziekuje!Uśmiech
szymuss, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-12-2012.
Odpowiedz
Chodzi ci o to co jest w 1 poście?
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
(24-12-2012, 0:52)glokku napisał(a): Chodzi ci o to co jest w 1 poście?

No tak ,bo ten schemat jest z Marca 2008 i chyba sie troszke pozmienialo ,ale moze ja sie nie znam( aha nie czepiam sie ,zeby nie bylo) pzdr.
szymuss, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-12-2012.
Odpowiedz
Jak by co nie ma innego schematu Duży uśmiech.
Przynajmniej nie znam i nie słyszałem.
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
nie przeglądałem teraz całego, ale wydaje mi się, że ten schemat jest aktualny. nie wiem jak wygląda sprawa jak chodzi o nowe zasady i te wszystkie reguły napisane u góry i po prawej stronie tego schematu, ale schemat tury powinien być w porządku. Oczko
Odpowiedz
Szymuss: ten schemat był edytowany nieco ponad rok temu. To, że widnieje na nim inna data, jest związane z tym, że jego anglojęzyczni twórcy ukończyli go właśnie w marcu 2008. Gdy go tłumaczyliśmy, sprawdzaliśmy poprawność i zgodność z zasadami Munchkina. Jestem w stu procentach pewien, że jest on aktualny. Nie tylko ja to potwierdzę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości