Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muchkin Poznan
Siemka!

Ktoś grywa w munchkina w Poznaniu? Moze jakas grupka sie zgadac na gre w bardzie w jakis dzien? :>

Pozdro!
konrad, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 23-07-2011.
Odpowiedz
W Poznaniu jest Munchkin HQ. Turnieje są raz na jakiś czas w naszym sklepie z grami CUBE na ul Katowickiej.
Ale poza tym parę osób (włącznie ze mną) zawsze chętnie zagra.
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz
(2-11-2011, 21:10)Lisu napisał(a): W Poznaniu jest Munchkin HQ. Turnieje są raz na jakiś czas w naszym sklepie z grami CUBE na ul Katowickiej.
Ale poza tym parę osób (włącznie ze mną) zawsze chętnie zagra.

Eee turnieje to średnio. Wolę przy jakims piwku czy cos pomykac. Jak cos to moje gg 4071612, chętnie pogram z kimś :>
konrad, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 23-07-2011.
Odpowiedz
Ja jestem zawsze otwarty na propozycje. Lisu miałeś jakąś miejscówkę obczajoną w Poznaniu. Po za tym jakoś cię nie widuję na turniejach w Cube.
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz
Ja też jestem chętny na grę. Jak coś pisac na gg 4071612
Odpowiedz
ja również chętny na jakieś rozgrywki, najlepiej w weekendy, bo w tygodniu jestem w rozjazdach. Może moje umiejętności nie są za duże, od niedawna Munchkin'uję Uśmiech ale będę stawiał opór.
Struś, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 10-10-2011.
Odpowiedz
Widzę, że dawno się tu nic nie działo, ale może jeszcze ktoś zajrzy. Para studentów chętnie przyłączy się do grających Poznaniaków. Chętnie sami byśmy udostępnili lokum, ale niestety mieszkanie studenckie na to nie pozwala, więc musimy liczyć na czyjąś łaskę, by mieć ciepły kąt do grania ;-). Jeśli planuje ktoś jakiegoś towarzyskiego Munchkina i chciałby do gry dwie dodatkowe osoby, to bardzo proszę o kontakt: 44257191.
Zaff, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 12-12-2012.
Odpowiedz
wszystko ok tylko co to za numer gg czy co? Język
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
Niech żyje mój geniusz ;-). Taak, numer, który podałam do kontaktu, to oczywiście gg.
Zaff, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 12-12-2012.
Odpowiedz
hej!
Mam małą propozycję dla poznaniaków i nie tylko grających w Munchkina.
Może bylibyście chętni na to ażeby spotkać się od czasu do czasu i pograć oraz fajnie spędzić czas przy jakimś piwku i dobrej muzyczce zastanawiając się przy tym jaką klątwe rzucić na tego kolesia co ma już 8 poziom!! Diabeł
Proponuję na początek jakieś knajpy w centrum żeby się lepiej poznać? np:
Setka na św. Marcinie. Od czasu do czasu grywamy tam ze znajomymi i jest całkiem spoko. Z czasem można by "wbić komuś na chatę" na przykład mi? ale to się najwyżej zobaczy Język
Wiem że w tygodniu wiekszości nie pasuje m. in. z powodu pracy Smutny szkoły itp. itd. więc proponuje wekendy
Piszcie na forum bądź na PW co Wy na to. Dla odmiany nie podam numeru gg bo mnie w****** Język
Pozdrawiam hej Oczko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości