Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolekcjonowanie
Zbieracie coś poza kartami do munchkina ?

Ja kolekcjonuję kapsle z piwa i nie tylko. Obecnie kolekcja liczy 400 sztuk, więc nie jest to jakaś imponująca liczba, ale już ładnie wygląda.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Ja zbieram blaszki z InPostu. Czasem jeżdżę na larpy i planuję zrobić z takich płytek zbroję. Oczko
Na razie mam jakieś 50 sztuk. Proszę znajomych żeby przynosili mi do szkoły zamiast wyrzucać no i jakoś to się kręci. Powoli, ale się kręci.
Odpowiedz
(10-10-2011, 7:53)Karolomen napisał(a): Ja zbieram blaszki z InPostu. Czasem jeżdżę na larpy i planuję zrobić z takich płytek zbroję. Oczko
Na razie mam jakieś 50 sztuk. Proszę znajomych żeby przynosili mi do szkoły zamiast wyrzucać no i jakoś to się kręci. Powoli, ale się kręci.

Mam ich ok 300 i ten sam zamiar. W chwili kiedy zacząłem coś takiego robić stwierdziłem, że to bez sensu. Ciężkie, sztywne i trudne do zrobienia. Wygodniej jest kupić jakiś kawałek skóry/skóropodobnego czegoś i sprayem na srebrno walnąć. Efekt ten sam, a lżej
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Ja zbieram karty euro 2012 i zamierzam część sprzedać to też jakimś kolekcjonerom za 20-30lat, bo wtedy to oni za to zapłacą każdą cenę Szczęśliwy
Część jednak zamierzam zachować, bo sam będę zbierał karty z różnych czasów.
Paratroopa4641, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 12-05-2012.
Odpowiedz
ja tak samo zbieram karty euro i nie tylko euro bo zbieram również z gwiezdnych wojen karty ale zbieram też kapsle z cheetosów (praktycznie każdą serię zbieram Duży uśmiech)

Czyli ogólnie jestem takim gadżeciarzem Język
spiderek99, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 6-07-2012.
Odpowiedz
(11-07-2012, 14:57)spiderek99 napisał(a): zbieram też kapsle z cheetosów (praktycznie każdą serię zbieram Duży uśmiech)

Czyli ogólnie jestem takim gadżeciarzem Język
I dont want to live on this planet anymore.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
'le kolekcja
Munchkin Edycja Rozszerzona + Munchkin 2 Wielosieczny Topór + Munchkin 3 Kardynalne Błędy + Munchkin 3,5 Piętno Śmierci
Munchkin Cthulhu + Munchkin Cthulhu 2 Zew Krasulhu
Munchkin Zombie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości