Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy oficjalny turniej Munchkina [05.11.2011r.]
UWAGA!!!
Zmiana terminu! Turniej przeniesiony na sobotę 05 listopada 2011r.

------------------------------------------------------------------

Zapraszamy na turniej Munchkina w Warszawie który odbędzie się w Paradox-Cafe przy ulicy Jezierskiego 3/5A.

Turniej odbędzie się 05 listopada 2011r. (Sobota Uśmiech) w godzinach 16:00 - do końca Oczko

Wstępnie zaklepane jest 12 miejsc, ale jeśli planujesz wpaść ze znajomymi daj nam znać. Zwiększymy rezerwację. (mile widziane potwierdzenie na forum lub FB)

Jeżeli nie czujesz się zbyt pewnie w Munchkinie, albo chcesz dopiero poznać tę grę też wpadnij. Nauczymy, wyjaśnimy Uśmiech (i pokłucimy jak to w Munchkinie często ma miejsce)

Mapka miejsca gdzie znajduje się Paradox-Cafe: Mapa

Dojazd z centrum Warszawy:
Autobus 107 z przystanku Centrum 05 do przystanku Rozbrat 05 i potem kawałek* pieszo
Autobus 171 z przystanku Centrum 05 do przystanku Koźmińska 01 i potem kawałek* pieszo

Dojazd od Metro Politechnika:
Autobus 520 z przystanku Metro Politechnika 11 do przystanku Rozbrat 01 i potem kawałek* pieszo
Autobus 188 z przystanku Metro Politechnika 11 do przystanku Rozbrat 01 i potem kawałek* pieszo
Autobus 187 z przystanku Metro Politechnika 11 do przystanku Rozbrat 01 i potem kawałek* pieszo
* ok. 500m

PS.
W kawiarni sprzedają piwo: warka z kija/w butelce 7zł i inne Oczko

Link do wydarzenia na Facebooku: LINK
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Jak to nieoficjalny? Zapostuj parę tematów niżej i robimy oficjala Duży uśmiech
Odpowiedz
Brzmi ciekawie Uśmiech
Rozumiem Serek, że ewentualnie mogę z Sylwią liczyć na kawałek podłogi ?
Osobiście wolał bym żeby to było w sobotę 05.11 no ale skoro macie już rezerwację ...
Zobaczę co da się w tej sprawie zrobić i dam ci znać co i jak.
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz
Jasne, przenocuję was Oczko Albo Laska, Chopak lub Grazal ;P Coś się wymyśli.
To skoro tak płaczecie to postaram się rezerwację na 5.11 przełożyć i zrobić turniej jako oficjalny. Ok?
------------
Ej... Kto będzie sędziował na oficjalnym? Język
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Ano mogę ja.
Odpowiedz
Dobrze, wasze proźby spełnione:
Turniej przeniesiony na sobotę i będzie "Oficjalny", jak Lisu wyrazi zgodę. podanie zlozone Oczko (KLIK!)
Odpowiedz
Zrobiłem wywiad środowiskowy i nie wiem jak Mateja, ale Sylwię przenocować mogę Język
Odpowiedz
Panowie, organizować ludzi, bo wygląda na to, że Ślązacy będą większy turniej mieli. Kopać w tyłki znajomych! Język
Odpowiedz
To jedziemy na Śląsk i pokażemy im jak się gra Język
Odpowiedz
Pff Uśmiech To dopiero takie wstępne rozeznanie! Diabeł
Zapraszam na Śląsk, ale nie damy się wam "Gorole"!
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości