Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Całkiem niezły kuferek
http://www.tellurian-games.de/Munchkin-Sammlerkoffer

Niemcy jak zwykle mają największą ilość gadgetów z Munchkina. Co myślicie o takim poręcznym kuferku, który zmieści wszystkie edycje gry dotychczas wydane w języku niemieckim?

[Obrazek: Munchkin-Sammlerkoffer-Okt-2011.jpg]
MikeGold, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 11-07-2011.
Odpowiedz
Zacny gadżet Oczko
Nie muszę być bohaterem, wystarczy że będę dobrze udawał.
Odpowiedz
Ciekawe... Ewentualnie fajnie byłoby zobaczyć co tam jest w środku i spróbować zrobić podobne, bo oryginalne pewnie kosztowałoby kilkadziesiąt ojro.
Chyba że ktoś ma stały dochód i jest w stanie sobie coś takiego kupić. Duży uśmiech Ja na przykład jestem tylko beidnym licealistą, który zamiast zbierać na prawko wydaje połowę zebranej kasy na Munchkina. A prawka skutkuje nieobecnością na turnieju. :p Także nie wiem kiedy będziemy mogli się zobaczyć na żywo.
Nie wiem, może kiedyś, jak zacznę zarabiać, kupią całą kolekcję Munchkina, łącznie z akcesoriami... Chyba że do tego czasu wyjdzie ich tyle, że musiałbym się zadłużyć.
Odpowiedz
"Unser Preis: 33,95 €

Inhalt:
· 99 Spielkarten
· Kill-o-Meter
· 1 Zusatzanleitung"

Nie jest tak źle. Walizeczka, 99 kart i Mordomierz. Dodatek u nas który ma 110 kart to jakieś 55 zł, Mordomierz 25 = 80 Czyli walizeczka za jakieś 60 zł Duży uśmiech

MikeGold - planujesz się w to zaopatrzyć :>?
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Całkiem sympatyczna walizeczka Duży uśmiech ciekawe jak "flaki" wyglądają Duży uśmiech

Wassago - filmik z rozpakowywania chciałbyś zobaczyć co?Duży uśmiech hyhy
Odpowiedz
Już zamówiłem. To tak swoją drogą... 33 euro z przesyłką do Irlandii. Jestem dumny i blady, że udało mi się zamówić coś ze strony całkowicie po niemiecku Uśmiech. Jak wyjdzie w październiku, strzelę krótkie video z tym jak się prezentuje.
MikeGold, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 11-07-2011.
Odpowiedz
MikeGold Uśmiech może zaczniesz pobierać tantiemy za te filmiki?Duży uśmiech
Odpowiedz
(7-09-2011, 18:17)Emcia napisał(a): MikeGold Uśmiech może zaczniesz pobierać tantiemy za te filmiki?Duży uśmiech

Robię filmiki na moją stronę z recenzjami figurek, więc taki drobiazg jak to tutaj nie ma znaczenia. Jeżeli tylko dzięki temu będziemy mieć więcej graczy w Munchkina, to spełniły one swoje zadanie i wystarczy mi to jako wynagrodzenie.
Odpowiedz
Wybaczcie doubleposting...

Zasadniczo zamówiłem ten kuferek w sklepie buch.de i ostatnio ten sklep wysłał mi też trzy kupony zniżkowe, na 3 euro, 5 euro i 10%. Jeżeli ktoś też będzie chciał się zaopatrzyć w coś takiego, to niech mi da znać a ja chętnie odstąpię kupon.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości