Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs z okazji 100 użytkowników forum
Sugeruję przedłużenie konkursu do 25.września, bo do tego dnia (od dziś) jestem w Chorwacji! Oczko Prześlę Wam kartkę;P
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
(9-09-2011, 14:20)Lisu napisał(a): Sugeruję przedłużenie konkursu do 25.września, bo do tego dnia (od dziś) jestem w Chorwacji! Oczko Prześlę Wam kartkę;P

Zgodnie z życzeniem czas zostanie przedłużony do 25Uśmiech i oczywiście czekamy na kartkę Oczko
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Witam wszystkich.

Zastanawialiśmy się ze znajomymi nad tym, czy ilość zgłoszonych kart jest dowolna. Ja dodam 3, lecz od razu zaznaczam, że wymyślaliśmy je razem ze znajomymi. Choć dodam je z mojego konta, to jeśli łamie to w jakiś sposób regulamin to dodamy po jednej, każda z innego konta Uśmiech

[Obrazek: 100milowylas.png]

[Obrazek: Ban.png]

[Obrazek: stowa.png]
Wiem, że istnieje karta o podobnym działaniu, ale tutaj to jest logicznie uzasadnione Uśmiech
100-milowy las wydaje mi się fajowy ;]
Diabeł Diabeł
No to i moja propozycja:

[Obrazek: setka.png]
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Aaaa!!! Ukradłeś mi pomysł!!!
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Mi też! Kurka...trzeba było szybciej kartę zrobić...
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

To tak na szybko bo terminy gonią:

[Obrazek: jQ27D4zjHzqTp.png]

I nawet możecie mnie po głowie walnąć jeśli taka karta już jest bo mam takie wrażenie Duży uśmiech
no cóż ... życie Uśmiech
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Koniec terminu, zamykam temat i zapraszam do głosowania: Link
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości