Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs z okazji 100 użytkowników forum
Chciałbym was zaprosić do konkursu z okazji 100 użytkownika forum Uśmiech
Konkurs polega na stworzeniu własnej karty która by nawiązywała do stu lub setnego użytkownika, dodatkowym plusem będzie pełny projekt karty (czcionka na karcie może być dowolna)Uśmiech.
Nagrodą będzie możliwość nadania sobie własnego tytułu użytkownika
dla osób które nie wiedza o co chodzi tutaj przykład: [Obrazek: tytul.jpg]
Konkurs trwa do 11.09.2011 do godziny 23:59 a na najlepszą kartę będzie przeprowadzona ankieta gdzie każdy będzie mógł oddać głos i oczywiście najwięcej głosów wygrywa Uśmiech
Zapraszam do zabawy Uśmiech

[EDIT]:
Konkurs zostaje przedłużony do 25.09.2011 do godziny 23:59, dodatkowo za pierwsze miejsce będzie rzeczowa nagroda niespodzianka Uśmiech oraz osoby które zajmą drugie i trzecie miejsce będą mogli nadać sobie własny tytuł użytkownika.
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Czyli mamy przygotować normalną, cała kartę do Munchkina? Nie jak to robimy na forum, gdzie tylko sam opis... tak Duży uśmiech?
Karta do dowolnego Munchkina?

(żeby nie było - sam sobie nadałem ten dumny tytuł, który to dzierżyć mogą tylko najlepsi z najlepszych!)
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Same pomysły jak najbardziej ,a w formie graficznej dodatkowo. Jak ktoś ma czas i chęci Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
[Obrazek: 100lec.jpg]

Nawiązanie do liczby 100 :]

Rysować nie potrafię, więc grafika z neta. Jak ma ktoś coś lepszego to mogę podmienić.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Oto moja propozycja. Może niewiele ma wspólnego z "setką", ale jakoś spodobało mi się to skojarzenie:
[Obrazek: 29042120164626004512.png]
Wiem, że grafika nie jest na szóstkę, ale chodziło mi tylko o to, żeby szybko przedstawić grę słowną.
Zapraszam do dyskusji na temat mojego pomysłu: Munchkin Profesje w dziale Inne.
Superzgred, jakiej czcionki użyłeś?
W nagłówku Windlass
Tekst Caslon Antique Regular

Niestety obie są bez polskich znaków
A stwierdziłem że sam też dodam kartę i żeby nie było tutaj niema żadnej aluzji do Wassago Uśmiech
[Obrazek: sto%20i%20jeden%20FT.png]
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Fajna karta. W sumie chyba najlepsza póki co.
Kurczę, trochę podebrałeś mi pomysł. Wiedziałem, że trzeba szybko wrzucać. Ale nic to, przerobię i dam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości