Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
Witam! Troszkę już na tym forum czasu spędziłem, więc wypadałoby się przedstawić Uśmiech. Mam na imię Łukasz i obecnie studiuję na politechnice w Lublinie. Munchkinem zaraziłem się na ubiegłorocznym Falkonie. Fascynacja była tak duża, że od razu na konwencie postanowiłem kupić podstawkę wraz z dodatkiem Oczko. Mimo tego, że w dziale regionalnym na tym forum więcej fanów Munchkina jest w moich rodzinnych stronach niż w Lublinie, to mam stałą paczkę znajomych, z którymi grywamy sobie przy piwku. Wyczekuję także z niecierpliwością na Falkon w tym roku, by zagrać z jakimiś nowymi twarzami Oczko.
We are going to Wembley!
Odpowiedz
Witam, od jakiegoś czasu buszuje już po forum więc wypadało by się przywitać i przedstawić. Mam na imię Michał i mieszkam w Poznaniu.

Munchkinem zaraziłem się tak jakoś z przypadku. Szukałem jakiejś karcianki trochę poczytałem to tu to tam i tak jakoś wyszło. Obecnie zagrywamy się zarówno zwykłym Munchkinem jaki i zombiakami.
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich Uśmiech

Graczem planszowym jestem już od około jakiś dwóch lat, lecz munchkina odkryłem kilka dni temu. Początkowo przestraszony zawiłą instrukcją zdecydowałem się na rozpoczęcie przygody. Aktualnie uznaję się za osobę zarażoną tą grą i już planuje kolejne rozgrywki Język

Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
Cześć! Oczko Fajnie, że postanowiłeś się zarejestrować. Gdybyś tylko miał jakieś problemy albo pytania dotyczące gry, pisz śmiało, pomożemy!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości