Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
Duży uśmiech dzięki za poprawienie Duży uśmiech
kacu666, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 21-07-2013.
Odpowiedz
Witam serdecznie, z tej strony kapadocja.
Emerytowany MG, MG LARPowy, prelegentka, organizator konkursów, turniejów battlowych w Częstochowie, głównodowodzący ekipy Salt Lake City, odpowiedzialnej za sporą ilość popełnionych punktów programu na różnych konwentach, głównie Goblikonie, który sobie jakoś tak ukochaliśmy Oczko
Obecnie pisarka - amator, Red. Nacz. ezinu literacko-kulturalnego Via Appia oraz szefu orgów mającego nadejść Medalikonu 2014 (zapraszam na fejsbunia Oczko). Pióro do wynajęcia, samozwańczy krytyk literacki, fantastka do szpiku kości od ponad połowy życia. W częstochowskim fandomie działam jakoś tak kilka długich wiosen (nie przyznam się ile, cobyście per pani mi nie próbowali mówić Język). No i fanatyczny wyznawca dobrej muzyki.

Munchkin? Grałam w to jakieś... wieki temu, gdy dopiero wchodził na rynek i nie był dostępny w polskiej wersji językowej. Pamiętam (! to już coś, bądźcie dumni z babci kapadocji!), że bardzo mi się podobało, w zasadzie nie wiem, czemu przestaliśmy w to grać...
Przerobionych mam trochę karcianek, m.in. Munchkin, MtG, jakaś zaprzeszła edycja, Wampir, Veto, L5K, Dungeoneer, z planszówek GoT, Starcraft, nieśmiertelny Chińczyk Oczko i Dixit. Mam też nieodpakowaną Neuroshimę, ale nie za bardzo mam czas usiąść do tegoSmutny
Jestem starym RPGowcem, więc sporo systemów mi się przez kości przewinęło: Wampir Maskarada, Mroczne Wieki, Requiem, Wilkołak Apokalipsa i Forsaken, Warhammer, D&D się po drodze zaplątało, Dzikie Pola, Monastyr, Deadlands, Neuroshima, Cyberpunk, Wiedźmin, 7th Sea, niezliczoną ilość systemów autorskich i pewnie coś jeszcze, co pominęłam...
O gry komputerowe nie pytajcie, poza Diablo II, Heroes III i V, Need for Speedem, Snajperem i pasjansem nie grywam Oczko
Ponadto jestem bardzo raczkującym generałem armii Leśnych Elfów w Warhammerze, które zgromadziłam, porzucajac bezwstydnie na ich rzecz Lizardmeny.

A właśnie, figurki... Maluję, od kilku ładnych lat. A potem zaczęłam też malować wszystko, na czym siada farba, od koszulek, przez torby na ścianach kończąc.

Po co się zarejestrowałam? Ano, dobrze jest trzymać rękę na pulsie, zwłaszcza organizując konwent w mieście, gdzie od ośmiu lat, poza battlem i karciankami nie działo się NIC. Tak więc liczę na Wasze wsparcie i zapraszam na Medalikon do Częstochowy! (Jeżeli Admin stwierdzi, że nie można wstawiać linków, to proszę o usunięcie, tymczasem: https://www.facebook.com/medalikon2014 )

Uff, to chyba będzie na tyle Oczko Jakbyście czegoś potrzebowali, śmiało piszcie.
kapadocja, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 21-09-2013.
Odpowiedz
Witaj, Kapadocjo. To ja pożyczałem od Ciebie kości na Opolconie. ;D
Popraw linka, bo nawias się wkradł na sam koniec.
Odpowiedz
Pamiętam Cię Oczko Bardzo miły z Ciebie człowiek Duży uśmiech
kapadocja, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 21-09-2013.
Odpowiedz
A ja Cię pamiętam z akcji charytatywnej "Pomoc dla Zosi", gdzie praktycznie zorganizowałaś za mnie "minikonwent".. Uśmiech A ja zrobiłem tylko turniej Munchkina wtedy..
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
Cześć Uśmiech Jestem Michał z Gliwic, w Munchkina wciągnąłem się w wakacje 2013 r. Najczęściej gram z moją dziewczyną we dwójkę i nasze rozgrywki są bardzo zacięte, emocjonujące, pełne kontrowersyjnych, zdradliwych, Munchkinowych zagrywek - stąd moja obecność tutaj - żeby rozwiewać wątpliwości związane z zasadami gry. Lubię grać w szerszym gronie, mam nadzieję znaleźć więcej partnerów do gry Oczko
Michał, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 22-09-2013.
Odpowiedz
(21-09-2013, 20:53)Pyzdra napisał(a): A ja Cię pamiętam z akcji charytatywnej "Pomoc dla Zosi", gdzie praktycznie zorganizowałaś za mnie "minikonwent".. Uśmiech A ja zrobiłem tylko turniej Munchkina wtedy..

Aaaa, pytałam w innym wątku, teraz wiem, że to Ty Oczko

No to teraz zrobisz mi munchkina na Medalikonie Oczko
Odpowiedz
Również Was witam na forum Oczko
Odpowiedz
Witajcie!

Od jakiegoś czasu śledzę to forum, ale, że nieładnie jest wejść w butach i nawet nie zapukać, chciałem się przywitać.

Jako początkujący Munchkin zapewne nieraz o coś zapytam, choć jak dotąd na wszystkie moje wątpliwości i pytania znalazłem odpowiedzi w już istniejących wątkach.

W celach porządkowych: jestem z Krakowa, w wieku już mocno po-studenckim, zaczynam dopiero przygodę z Munchkinem, choć w temacie gier planszowych (głównie euro) siedzę już od lat. Obecnie gram w podstawkę (edycji fantasy), a od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Wielosiecznego Topora i Kardynalnych Błędów, które to zamierzam dziś wieczorem w gronie 3-osobowym testować (ech, gdyby jeszcze nie trzeba było uważać na te różnice kart między edycjami). Wish me luck Uśmiech

P.S. Czy wg waszej wiedzy zostały już wydane albo są planowane wznowienia dodatków zaktualizowane do nowych zasad? Czy najnowsze dodatki (5, 6?) są już z automatu zaktualizowane?

Pozdrawiam
Vincent (a w cywilu Marcin)
Odpowiedz
Witamy nowego i zapraszamy do tematu o spotkaniach krakowskich. ostatnio w KrK sporo się dzieje i spotykamy się co 1-2 tyg w klubie Wanilia.
A wtedy z lasu, ziejąc ogniem wyleciał smok, pozostawiając za sobą szeroki pas wypalonych krasnoludów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości