Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
Witam Uśmiech

Na następujące pytanie anty-botowe podczas rejestracji:

Cytat:Jakiego koloru jest mleko

Odpowiedziałem ...

Cytat:Białego

Ku mojemu zaskoczeniu nie przeszedłem pozytywnie tego testu Zdezorientowany

Pozdrawiam wszystkich Munchkinów Uśmiech
EthanRom, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 23-05-2013.
Odpowiedz
Witaj!
Pewnie dlatego, ponieważ prawdziwy Munchkin nie pije mleka..
Bo jest wielki Język
Może coś więcej o sobie? Skąd jesteś, jak długo grasz czy dopiero zaczynasz?
Pozdro Oczko
Odpowiedz
W takim razie, jaka jest prawidłowa odpowiedź?
Odpowiedz
Chyba "Białe" a nie "Białego" Duży uśmiech
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
To zależy od formy przymiotnika. Na pytanie "jakie?" odpowiesz "białe", "jaki?" - "biały", "jakiego?" - "białego"... itd. Czuję, że odpowiedziałbym tak samo, jak EthanRom. ;D
Gdy ściągnąłem komunikator, którego używam zamiast GG, Skype'a i GTalka, w opcjach antybotowych było takie oto pytanie" "Aby wykluczyć, że jesteś botem, powiedz mi proszę, czy lew jest kotem?". Takie pytanie (teraz akurat ustawiłem inne) pojawiało się za każdym razem, gdy pisał do mnie ktoś nieznajomy. Ale gdy je wtedy przeczytałem, pierwszą moją myślą było "nie"...
Odpowiedz
No właśnie myślałem podobnie jak Karolomen Uśmiech Zapewne poprawną odpowiedzią było "białe", aczkolwiek odpowiedziałem moim zdaniem poprawnie, ale "rozwiązanie było bardziej munchkinowe" Duży uśmiech

Nie będę się rozwijał, bo nudno się czyta opowiastki o nieznanych osobach (wiem z autopsji Język), aczkolwiek mam 23 lata, jestem z Mysłowic i niedawno zostałem posiadaczem Munchkina Uśmiech W zasadzie, nie ja ... Bo my Uśmiech Jesteśmy grupką 4-6 osób, która chciała nieco odskoczyć od realiów gry planszowej "Gra o tron" i szukaliśmy ciekawej alternatywy Uśmiech Początkowo kupiliśmy Heroesów, aczkolwiek po przejściu do kolejnego sklepu stwierdziliśmy, że bierzemy też Munchkina (podstawka rozszerzona) Uśmiech Trochę pograliśmy w weekend (nadchodzi kolejny ... nioch, nioch) i niezwykle spodobała nam się ta karcianka, zaczynam żałować, że nie zabrałem się za tę pozycję o wiele wcześniej Uśmiech Niebawem śmigam po jakiś Cthulhu bądź po Piratów Uśmiech

Mogę śmiało stwierdzić, że grupa Munchkinów poszerzyła się o kolejne cztery osoby Uśmiech
EthanRom, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 23-05-2013.
Odpowiedz
Witam, jestem Bartek z Poznania (z konwentów znany jako Ariku). Przygodę z munchkinem zacząłem jakoś tej zimy (nie pamiętam dokładnie kiedy, dobra impreza była przed sesją).

Grając praktycznie codziennie, w końcu wyposażyłem się na stoisku munchkina w całkiem niezły zestaw (pozdrawiam obecnych na stoisku munchkina na Pyrkonie, dzięki za wymianę 2012 na Cthulhu ;P).

Obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem munchkina 2012 z wielosiecznym toporem, zombie, cthulhu i piratów. Muszę jednak znaleźć i kupić coś więcej, bo zacząłem cytować karty widząc jedynie ich nazwę i to chyba znak, że trzeba do mojej mix-talii przydałby się powiew świeżości Język

A dodam jeszcze, że jeśli dostanę jakieś wsparcie, to chętnie będę promować munchkina na konwentach mangowych. (w sumie i tak to będę robić, ale zawsze lepiej jak turniej dla początkujących zrobi się oficjalny, a nie taki nieco no-name na zasadach niesprecyzowanych przez sędziego).
Ariku, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 3-07-2013.
Odpowiedz
Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem Dominik (ale wszyscy znajomi mówią na mnie leszczu, wynika to z nazwiska Oczko ) z Gorzowa Wielkopolskiego. O munchkinie tak naprawdę usłyszałem pierwszy raz na początku lipca tego tego roku. Wtedy również pierwszy raz zagrałem i już po dwóch grach uzależniłem się Duży uśmiech Pomimo mojego wieku jestem chętny i otwarty na różne propozycje gry lub turnieje. Lada dzień skończę 15...
Obecnie posiadam:
-munchkin edycja 2012
-Wielosieczny Topór [2]
-Kardynalne Błędy [3]
Ale będę cały czas powiększał moją kolekcję Oczko
I na razie zaraziłem dwie osoby munchkinowym wirusem Diabeł
Leszcz to nie ryba...
Leszcz to nie frajer...
Leszcz to nie tchórz...
!!!Leszcz to munchkinowy zapaleniec!!!
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie.
Nazywam się Tadeusz ale kumple mówią mi Kacu albo Mroku Duży uśmiech i tak też wolę zeby mnie wszyscy nazywali.
Munchkina dostałem na urodziny i klimat kart mnie wciągnął Duży uśmiech
Interesują się fantasy i wszystkim co z tym związane...
Ale nie umiem zacząć tej gry bo nie wiem o co tam za bardzo chodzi i mam nadzieję że się tego tu dowiem Duży uśmiech
Pozdrawiam Was serdecznie \m/
kacu666, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 21-07-2013.
Odpowiedz
aż mnie to zabolało i wezmę robotę Karolomenowi.
wciągnął a nie wciągoł.
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości