Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
(27-03-2013, 13:39)matej napisał(a): Turniej po mistrzostwach ... hmm w sumie czemu nie Uśmiech
Jak byście coś planowali dajcie znać to się ogarnie deki i może jakieś nagrody.
Największym problemem jest jak zwykle miejscówka

Spokojnie z tym turniejem Oczko chociaż wiem, że chcielibyście już! Ale.. spotkajmy się jeszcze parę razy, nakręćmy znajomych na Munchkina żeby było nas jak najwięcej osób a wtedy załatwię miejsce (zawsze można coś wynająć Oczko ) i coś zorganizujemy Uśmiech
Odpowiedz
żeby nikt się nie napalał w kwietniu tego nie będzie Język 13 kwietnia już jest turniej w warszawie a jak na niego nie pojadę to chyba akurat jest fantastyczne granie w poznaniu więc już 13 odpada a dzień po dniu 2 wydarzenia wątpię żeby komuś się chciało a potem 2 tygodnie zostaną to może jedno dwa spotkania się ogarnie i potem się zrobi turniej.
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać!!!
Munchkin, Munchkin i jeszcze raz Munchkin!!!
Odpowiedz
Ale czego dokładnie? Język
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
(2-04-2013, 22:00)glokku napisał(a): Ale czego dokładnie? Język

hehe.. Trzymajmy się wersji, że nie może się doczekać spotkania z nami Oczko
Odpowiedz
Siemanko Oczko
Odpowiedz
Witajcie

Jestem świeżym graczem stałem się nim po Pyrkonie 2013 kiedy dane było mi zagrać po raz pierwszy i zakupić pierwszy zestaw kart. Mieszkam i studiuje w Poznaniu generalnie rdzenna pyra Uśmiech

Pozdrawiam wszystkich graczy
Karzex, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 1-04-2013.
Odpowiedz
Hej Karzex!
Dołącz do naszej poznańskiej grupy:
https://www.facebook.com/groups/munchkin.poznan/
Jak chcesz możesz spotkać się z nami i zagrać!
Odpowiedz
Hej, Vexing z Łodzi się kłania.

Ktoś chętny do gry?
Munchkin Łódź - zapraszam do wspólnej gry Uśmiech
Odpowiedz
cześć,
nowa tu jestem Uśmiech
(no, zarejestrowana od jakiegoś czasu, ale nie pisałam nic do tej pory, tylko czytałam Oczko)

jestem Kasia - Kakunia wg nicka - i munchkinem zarażono mnie tuż po świętach, kiedy to Dzieciątko do spółki z Aniołkiem znajomej przynieśli pod choinkę Oczko

od tamtej pory zakażenie organizmu się roznosi: w marcu kupiłam edycję rozszerzoną 2012, a wczoraj odebrałam od kuriera paczkę z dodatkami (1.6 do 5)

Kakunia, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 16-02-2013.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości