Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Munchkinowy Spis Powszechny - Grupa Śląsk
Witam, wszystkich Munchkinów ze śląska. Myślę, że warto w jednym temacie spisać kto skąd jest.

Zapraszam również do grupy na FB: Munchkin - Grupa Śląsk https://www.facebook.com/groups/345016348897516/

Pierwszy post będzie edytowany, tak by łatwo można było poszukać Munchkina ze swojej okolicy .
Podajemy: Nick - Miejscowość

---------------------------------------------------------------

Wassago - Gliwice
carola_ming - Katowice
drobiczak - Katowice
superzgred - Żory/Gliwice/Rybnik
Piastun - Leszczyny/Rybnik
maar - Ligota
mon - Katowice
Cobran - Gliwice
Solmyrr - Katowice
Mianda - Tychy
Kudtacz - okolice Raciborza
Tatra - Zabrze
KQuest - Tychy
Rzeszut - Katowice
Pyzdra - Częstochowa
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
drobiczak-Katowice
Munchkinów ze Śląska zapraszam do Munchkinowego Spisu Powszechnego - Grupa Śląsk
Odpowiedz
Witajcie ludziska ze Śląska Uśmiech
Jeśli o mnie chodzi to mieszkam niedaleko Rybnika, fajnie wiedziec że w pobliżu jest ktoś kto też gra w Munchkina.
Pozdrawiam,
Piastun Uśmiech
Piastun, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 15-07-2011.
Odpowiedz
Niedaleko rybnika czyli gdzie? Rybnik ma wiele dzielnic, a okolice też ma spore ;]
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Konkretnie to Leszczyny, jeśli kojarzysz tą miejscowośc. Czasem jestem w Rybniku, wpadam pogadac ze znajomymi z liceum.
A Ty, Superzgred, gdzie pracujesz w Rybniku?
Piastun, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 15-07-2011.
Odpowiedz
Ligota, koło Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej. I jest nas tu więcej Uśmiech
maar, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 25-06-2011.
Odpowiedz
A ja z Katowic jestem i zapraszam wszystkich chętnych z okolic Katowic na munchkinowanie w każda niedzielę 13-17 w Oku Miasta ( na samym środku ronda ) Duży uśmiech

Co się tam dzieje - otóż co niedzielę w tych właśnie porach rozkłada się tam pewien sklep z grami Oczko i cztery godzinki można sobie pykać w planszówki, karcianki i nie tylko Uśmiech A ja szukam silnej ekipy do Muchkinowania Uśmiech

O szczegóły proszę pytać
Odpowiedz
Cobran-Gliwice
Ps: szukam zapaleńców z Gliwic i okolić którzy mogą sie spotykać w weekendy i pykac w munchkina. Piszcie do mnie na Priv to można się zgadać Oczko
Odpowiedz
Solmyrr - Katowice Duży uśmiech
Solmyrr, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina
Odpowiedz
Mianda - Tychy
Mianda, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 2-01-2012.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości