Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Munchkin Cthulhu- Oficjalna Zakładka Wymiętego Absurdu- zasady
MUNCHKIN CTHULHU OFICJALNA ZAKŁADKA WYMIĘTEGO ABSURDU
Możesz użyć tej zakładki w dowolnej grze z serii Munchkin. Możesz użyć tylko jednej zakładki (jakiegokolwiek rodzaju) na grę, chyba że zmienisz płeć. Jeśli zmienisz płeć będziesz mógł użyć drugiej zakładki. Nie możesz użyć więcej niż dwóch zakładek na grę, choćby nie wiadomo co.
1) Możesz użyć tej zakładki w dowolnej walce, w której bierzesz udział.
2) Okaż zakładkę wszystkim, aby mogli się nacieszyć jej widokiem i potwierdzić jej poziom absurdu.
3) Wręcz dowolnemu innemu graczowi książkę z Mitów Cthulhu i zamknij oczy.
4) Gracz oddaje ci książkę. Bez otwierania oczu, włóż zakładkę do książki.
5) Bez otwierania książki zgadnij na której stronie jest kolorowa część zakładki. Jeśli udało ci się zgadnąć z dokładnością do 25 stron, otrzymujesz jednorazowy bonus równy numerowi tej strony.
6) Gdzieś w tym momencie powinieneś otworzyć oczy, chyba że chcesz kontynuować grę na ślepo.
7) Jeśli udało ci się przebrnąć przez ten nonsens i zdobyć bonus w walce- gratulacje! Od teraz jesteś Kultystą (jeśli karta jest dostępna). Jeśli już byłeś Kultystą, awansujesz o 1 Poziom! To nie może być zwycięski Poziom.
Dodatkowy Absurdalny dodatek: Użycie tej zakładki nie liczy się jako użycie zakładki w grze, więc nie wyczerpuje zakładkowego limitu.

Munchkin Cthulhu, Munchkin Cthulhu- Zakładka Wymiętego Absurdu, postaci z Munchkina oraz logo piramidy Steve Jackson Games są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Steve Jackson Games i są używane na licencji przez Black Monk. ©Steve Jackson Games 2011. Postaci z Dork Tower © John Kovalic. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz
O jaką książkę chodzi? :| mówimy o Zew Cthulhu Lovecrafta? KLIK
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Chyba byle jaką książkę Duży uśmiech
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
(20-08-2011, 13:07)Lisu napisał(a): MUNCHKIN CTHULHU OFICJALNA ZAKŁADKA WYMIĘTEGO ABSURDU
Możesz użyć tej zakładki w dowolnej grze z serii Munchkin. Możesz użyć tylko jednej zakładki (jakiegokolwiek rodzaju) na grę, chyba że zmienisz płeć. Jeśli zmienisz płeć będziesz mógł użyć drugiej zakładki. Nie możesz użyć więcej niż dwóch zakładek na grę, choćby nie wiadomo co.
[...]
Dodatkowy Absurdalny dodatek: Użycie tej zakładki nie liczy się jako użycie zakładki w grze, więc nie wyczerpuje zakładkowego limitu.

hmmm absurd Duży uśmiech
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Odpowiedz
Spis ksiąg z Mitów Cthulhu znajdziecie tutaj:

http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Fi...lhu_Mythos

Jakby ktoś dopadł Nekronomokon, niech szybko da znać- chętnie wymienię się na zniżkę na dodatek do Munchkina Cthulhu. Oczko
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
Odpowiedz
NECRONOMICON CZYLI KSIĘGA UMARŁEGO PRAWA Abdul El Hazzared - zalicza sie to do ksiąg z Mitów Cthulhu?
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Jak znajdziesz egzemplarz w dobrym stanie...
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
Odpowiedz
Nie wiem czy zauważyłeś, ale tam jest link do sklepu internetowego Oczko Niby 5 szt. jest Duży uśmiech
No i stan książki chyba nie ma nic do działania zakładki :>?

Cytat:MUNCHKIN CTHULHU OFICJALNA ZAKŁADKA WYMIĘTEGO ABSURDU
[...]
To ile razy można użyć tej zakładki Duży uśmiech? Jak ktoś ma takich 10?

Odpowiedz
Z tego co kojarzę to często na allegro wystawiany jest Necronomicon. Trudniej znaleźć Necrotelicomnicon Oczko (Pratchettomaniacy wiedzą o co kaman)Duży uśmiech
pa5tor, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 26-08-2011.
Odpowiedz
Z tego co rozumiem to tej zakładki można użyć tylko raz ale nie wlicza się ona do limitu jednej zakładki na grę czyli oprócz tej zakładki mogę użyć innej. Jeżeli mam 10 takich zakładek to mogę zużyć wszystkie 10 Uśmiech. Po za tym zastanawia mnie jak to jest z wkładaniem zakładki do książki. Mogę sobie tą książkę obmacać i znając np. ile ma ona stron włożyć pod którąś z ostatnich? Jedyny problem jaki w tedy widzę to taki, że gracz który daje mi książkę może ją tak obrócić aby ostanie strony były jako pierwsze. Ale to można obejść jak ma się tłoczenia na okładce. Po za tym jeżeli odgadnę, że zakładka znajduje się na 256 str. to dostaję tyle bonusu? Toż to absurd Język

Link do dyskusji na temat zakładki na forum SJG
http://forums.sjgames.com/showthread.php...culousness
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości