Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Munchkin Cthulhu- Oficjalna Zakładka Kultowego Dopakowania- zasady
#1
MUNCHKIN CTHULHU OFICJALNA ZAKŁADKA KULTOWEGO DOPAKOWANIA

Możesz użyć tej zakładki w dowolnej grze z serii Munchkin. Możesz jej użyć w dowolnym momencie. Możesz użyć tylko jednej zakładki (jakiegokolwiek rodzaju) na grę, chyba że zmienisz płeć. Jeśli zmienisz płeć będziesz mógł użyć drugiej zakładki. Nie możesz użyć więcej niż dwóch zakładek na grę, choćby nie wiadomo co.
1) Okaż zakładkę wszystkim, aby mogli się nacieszyć jej widokiem i potwierdzić jej poziom dopakowania.
2) Wskaż swoją ofiarę i ilość kart jaką będziesz chciał jej ukraść. Nie możesz próbować kradzieży większej ilości kart niż masz na ręce.
3) Wyrecytuj następujący werset za każdą kartę, którą chcesz ukraść:
Munchkin! Munchkin! Kradnę Ościecenie!
Podstępnie! Podstępnie! Dla Poziomów!
Klaatu Barada, Cthulhu Fthagn,
Bibbity Bobbity Boo!

4) Jeśli będziesz w stanie dokończyć recytację zachowując powagę, bez dukania albo wybuchnięcia śmiechem, to możesz zabrać ofierze wybrane karty dając w zamian tę zakładkę. Jeśli ci się nie uda, odrzuć ilość kart z ręki, równą liczbie kart, które chciałeś ukraść. W takim przypadku możesz zatrzymać zakładkę, ale nie możesz jej użyć ponownie na tej samej ofierze. Właściciel gry ma ostateczne zdanie.

Munchkin Cthulhu, Munchkin Cthulhu- Zakładka Kultowego Dopakowania, postaci z Munchkina oraz logo piramidy Steve Jackson Games są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Steve Jackson Games i są używane na licencji przez Black Monk. ©Steve Jackson Games 2011. Postaci z Dork Tower © John Kovalic. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości