Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Munchkin - Oficjalna Zakładka Zakopanego Skarbu- zasady
#1
Munchkin - Oficjalna Zakładka Zakopanego Skarbu
Możesz użyć tej zakładki w dowolnej grze z serii Munchkin. Zakładka może być wykorzystana w dowolnej chwili. Możesz użyć tylko jednej zakładki (jakiegokolwiek rodzaju) na grę, chyba że zmienisz płeć. Jeśli zmienisz płeć będziesz mógł użyć drugiej zakładki. Nie możesz użyć więcej niż dwóch zakładek na grę, choćby nie wiadomo co.
1) Okaż zakładkę wszystkim, aby mogli się nacieszyć jej widokiem i potwierdzić jej wiarygodność - po wszystkim raczej nie będą w stanie tego uczynić.
2) Wybuchnij maniakalnym śmiechem rozrywając zakładkę na pół.
3) Włóż połówkę zakładki w dowolne miejsce talii Skarbów, jednak co najmniej 10 kart od wierzchu, mówiąc przy tym „Jestem poszukiwaczem Złota!” Nie możesz patrzeć na karty podczas wkładania zakładki. Drugą połówkę zakładki połóż przed sobą.
4) Podczas dalszego ciągu rozgrywki, gdy ktoś będzie miał dobrać Skarb a na wierzchu talii będzie leżeć zakładka, to ty dostaniesz Skarb bezpośrednio pod nią. Nie ma znaczenia w jaki sposób ten Skarb miał być dobrany, ty dobierasz go zakrytego. Gracz, który miał go dobrać nie dostaje nic w zamian, ale jeśli miał dobrać kilka Skarbów, może kontynuować.

Munchkin, Munchkin Zakładka Potwornego Zaklinania, postaci z Munchkina oraz logo piramidy Steve Jackson Games są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Steve Jackson Games i są używane na licencji przez Black Monk. ©Steve Jackson Games 2011. Postaci z Dork Tower © John Kovalic. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości