Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista Chętnych - Munchkinowa Moneta
Dobra, to otwieramy w tym miejscu listę chętnych. Który z adminów będzie ją nadzorował pod moją nieobecność? Wassego? Piszesz się?
Tak żebym mógł wejść tu z USA za jakiś tydzień i zobaczyć listę chętnych w jednym miejscu. Uśmiech

---------------------------------------------------------------------------

EDIT by Wass:
Numerek na liście zależny będzie od kolejności zgłoszeń. Ci co już się zgłosili zostaną też dodani... chyba, że nie będziecie chcieli

Lista Chętnych na Munchkinową Monetę:
1. matej [Mateusz Nowak ID, Zamówienia: 596] [spakowana]
2. YangObi [spakowana]
3. Wassago [spakowana]
4. Wildcard69 [spakowana]
5. superzgred [spakowana]
6. MikeGold [odłożona]
7. Serek [Mateusz Seroczyński, ID Zamówienia: 628] [spakowana]
8. okea [spakowana]
9. Chopak [spakowana]
10. Lewar

11. Karolomen [Karol Grubiak, ID zamówienia: 613] [spakowana]
12. maar Martyna Kubiesa, ID Zamówienia 591 [spakowana]
13. allienus [spakowana]
14. Emcia [Katarzyna Barczak, ID Zamówienia: 616][spakowana]
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Więc ja się pisze na monetę sztuk 1 w przedpremierowym zamowieniu Mun5.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Rowniez pisze sie na ta monete przy zamowieniu M5, karaibow 2 oraz cthulhu. Uśmiech
Wildcard69, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 23-06-2011.
Ja również się piszę, gdy będzie zapowiedź Cuthulu i Karaibów 2.
MikeGold, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 11-07-2011.
Ja chętnie bym sobie drugą do kolekcji dodał, z tym że nie wiem czy będę w stanie coś w najbliższym czasie zamówić.
Ja wstępnie też Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Pytanie orientacyjne:
Czy jeżeli kupię Munchkina 5 na Polconie dostanę monetę czy muszę dodatek kupić w sklepie Munchkinowym?
Mateusz "matej" Nowak
Zajrzyj do profilu aby zobaczyć moje osiągnięcia turniejowe: matej
Kup w przedsprzedaży na stronie z odbiorem na polkonie Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Jeśli można to ja również poproszę o ładną monetę Oczko przy zamowieniu M5, karaibow 2 oraz cthulhu. Tylko czy to wtedy jakoś przy zamówieniu zaznaczyć czy jak?
okea, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 2-08-2011.
Mam dla Was wieści, niestety niepocieszające: monety uległy wyczerpaniu, a nowych jeszcze amerykanie nie zamówili. W efekcie mamy dla Was tylko 2 szt.
Postaram się załatwić jakieś zastępcze gadżety promocyjne, ale szczegóły będą dopiero w weekend.
W międzyczasie możecie przez jakieś głosowanie wybrać sposób losowania 2 szczęśliwcówOczko
Sorry ekipa, I did my best, jak to tutaj mówią.

pozdro z "hamburgerowni" Oczko

Lisu

ps. a może o te monety zagramy sobie forumowy turniej na Polkonie?
Pytanie czy wszyscy z listy tam będą?
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości