Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ładne wyglądająca, oficjalna wersja Fakju.
Powinno być u Grafika na make-upie Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Hmm.. wiadomo już coś o tej oficjalnej wersji FAQ? Istnieje? Powstaje? Projekt porzucony? Bo od września nic w temacie się nie zmieniło.

Zacząłem robić swoją wersję do wydrukowania, bazując na tej wersji Serka, tematach na forum gdzie "kolorowi" potwierdzili wątpliwości innych graczy, troszkę wersji angielskiej, doświadczeniu, zdrowym rozsądku i zasobach całego forum, ale nie wiem, czy nie jest to zbyteczny wysiłek, bo jeśli jakaś "najaktualniejsza", gotowa do druku wersja oficjalna istnieje to niepotrzebnie się trudzę. Oczywiście nim wrzucę ją na forum podeślę ją kolorowym do feedbacku, żeby jakieś błędy się nie wkradły.

Projekt skończę najpewniej przed niedzielą, więc byłoby miło, gdyby ktoś (kolorowi, Lisu) odpowiedział mi wcześniej Uśmiech
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
Powiem tak:
- projekt ma status: W Realizacji

To co przygotowałem miało trafić do grafika, ale nadmiar prac nad innymi projektami przesłonił prace nad FAQ.
Jak najbardziej aktualizacja się przyda Oczko Jeżeli aż tak Ci się nudzi to dokończ to co zacząłeś i sprawdzimy z chłopakami.
Natomiast z publikacją "oficjalną" wstrzymałbym się do Nowych Zasad. Bo troszkę się zmienia, część kart wyleci i takie tam Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
wciąż robicie FAQ? Dajcie znać.
Pea_Cross, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-12-2012.
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
http://munchkin.pl/?page_id=327
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Dzięki Uśmiech
Pea_Cross, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-12-2012.
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości