Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ładne wyglądająca, oficjalna wersja Fakju.
Z racji tego, że w 99% udaje mi się wygrać partię w Munchkina moi gracze już nie wierzą w ani jedno słowo, które wypowiem lub przedstawię im jako oficjalne. Dlatego wpadłem na pomys,ł aby oficjalne FAQ przedstawić w ładnej oprawie graficznej i Munchkinową grafiką. Ogólnie chodzi o styl instrukcji do edycji rozszerzonej.
Taki coś będzie bardziej wiarygodne i powinno niedowiarkom zamknąć papę. Chodzi oczywiście o PDF'a. Na ładnym papierze można to sobie za 3zł w każdym punkcie ksero wydrukować.

Zasada, że MG ma zawszę rację nie sprawdza się kiedy gra z tobą twoja druga połówka i kumple z toporami/mieczami pod ręką. Uwierzcie mi.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Ta, miałem ten sam problem. Duży uśmiech
Odpowiedz
Chopak, tobie nawet sędzia nie wierzył na Avangardzie ;P
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Oj tam, oj tam. Następnym razem biorę ze sobą laptopa z internetem.
Odpowiedz
A właśnie Uśmiech Magda wysłała tobie ten link a propos oczarowania przez czarodzieja?
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Odpowiedz
Nie, ja wysłałem jej Duży uśmiech
Odpowiedz
Podoba mi się ten pomysł.
Zajmę się tym pod koniec sierpnia, już po premierach nowości (czyli 25.08).
Między 31.07, a 17.08 nie ma mnie i większości munchkinowej ekipy, bo jesteśmy na GenConie w USA, więc na razie czasu na to brak.
Chyba, że zajmie się tym Serek z naszym grafikiem Łukaszem.
Serek, co Ty na to?
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz
Opracować FAQ z grafikami? Dobrze Uśmiech Napisz mi tylko jakie masz dokładne wytyczne Oczko
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Jak tam prace na FAQ'em się posuwają ? ;]
Diabeł Diabeł
Odpowiedz
A co wy na to, aby do następnej przedpremiery dodawać ładnie wydrukowane FAQ z pieczęcią Black Monk? Wtedy nikt się nie przyczepi Uśmiech
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości