Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUNCHKIN EPICKI- zasady (wersja beta)
Podejrzyj sobie link tam masz dokładnie jak wyglądają rasy po zmianie Język
To jest stan na:6-15-2010
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
Pomysł epickiego munchkina genialny.

Co do Cthulu:

"Profesor: Encyclopedia Cultanica. Jesteś chodzącą skarbnicą wiedzy i wiesz wszystko o każdej potwornej bestii, która istnieje. Dostajesz bonus +1 przeciwko każdemu Potworowi. Dodatkowo, za każdym razem gdy jakaś karta mówi, że "zostajesz Kultystą", możesz w zamian rzucić kością k6 i poświęcić ilość kart równą wynikowi, aby uniknąć członkowstwa w Kulcie. Jeśli nie masz tylu kart, albo po prostu nie chcesz użyć tej zdolności- zostajesz Kultystą"

Poświęcić ilość kart znaczy z ręki czy np. bronie czy hełm ze stołu też ?

Edit:
Znalazłem w wersji angielskiej:
"from your hand, or in play, equal to the die roll in order to resist the cult’s call."

Może niech kotś poprawi w wersji Polskiej żeby było klarowne...
Stig, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-01-2013.
Odpowiedz
W zasadzie jest klarownie. Jeśli nie jest napisane skąd mają być karty, to znaczy, że mogą być zewsząd - i z ręki, i ze stołu.
Cogito ergo sum?
Odpowiedz
Nie dla wszystkich. Skoro w Angielskiej wersji tak jest to na tym bym się wzorował. Dla mnie dużo przejrzyściej.
Stig, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 28-01-2013.
Odpowiedz
Ale tak jest wszędzie. Nie zdefiniowano <=> brak restrykcji.
Odpowiedz
Kiey będzie epicki do Zombie???

*Kiedy
Munchkin, Munchkin i jeszcze raz Munchkin!!!
Odpowiedz
Już są tylko tyle że po angielsku Język epic Munchkin
.pdf   Epic_Munchkin zasady epickie ang..pdf (Rozmiar: 408,5 KB / Pobrań: 26)
nawet jeden gościu zrobił karty do wydrukowania żeby nie trzeba było z kartkami latać
.pdf   Epic_Munchkin_Zombies.pdf (Rozmiar: 1,77 MB / Pobrań: 16)
Odpowiedz
Dzięki!
Gdzie znalazłeś?
Ja szukałem i nic
Munchkin, Munchkin i jeszcze raz Munchkin!!!
Odpowiedz
haaa! Ma się to coś Cwaniak
Zasady znajdziesz tu: http://e23.sjgames.com/
jak i dodatki do wydrukowania.
Czasami jeszcze warto poszukać na forum SJGames
Odpowiedz
(6-06-2011, 13:58)Lisu napisał(a): Zdolności, które zastępują podstawowe zdolności danej klasy lub rasy, oznaczone są gwiazdką *.

Zastępują lub modyfikują, tak przynajmniej wynika z angielskiej wersji. Uśmiech
Co zresztą nadaje sens zapisom choćby u Dzieciaka (Munchkin Apokalipsa), gdzie gdyby zastosować tutejszy zapis, tracimy zdolności podstawowe, co czyni zdolność epicką bezwartościową. Uśmiech
Qrzy, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 5-01-2012.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości