Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUNCHKIN EPICKI- zasady (wersja beta)
Link do takich kart jest bodajże w dziale Munchkinowe akcesoria w poddziale (do wydrukowania). Porządnie wyglądają i są w języku angielskim.
kyuubi9ogonow, jest najdumniejszy z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 1-12-2011.
Odpowiedz
@UP - wiem ale chyba ktos podejmowal sie tlumaczenia tych umiejetnosci i przenoszenia ich na karty.
'le kolekcja
Munchkin Edycja Rozszerzona + Munchkin 2 Wielosieczny Topór + Munchkin 3 Kardynalne Błędy + Munchkin 3,5 Piętno Śmierci
Munchkin Cthulhu + Munchkin Cthulhu 2 Zew Krasulhu
Munchkin Zombie
Odpowiedz
Karty epickie ida do druku przed Pyrkonem. Plan mamy taki, ze talia epicka bedzie gadzetem dodawanym do zamowien u nas na sklepie.
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz
Zebrałem zasady Epickiego Munchkina w jednym dokumencie, żeby je jakoś ładnie wydrukować i mieć razem z grą, wrzucam je tutaj jakby ktoś też chciał sobie wydrukować.

Załączone pliki
.pdf   MUNCHKIN Zasady Epickie.pdf (Rozmiar: 107,46 KB / Pobrań: 85)
Pyzdra, na forum od bardzo dawna..
Achievement unlocked - Najdłuższy staż ON-LINE na forum.
Achievement unlocked - Czarny Mnich poziomu 10
Odpowiedz
(19-12-2011, 10:06)Lisu napisał(a): Karty epickie ida do druku przed Pyrkonem. Plan mamy taki, ze talia epicka bedzie gadzetem dodawanym do zamowien u nas na sklepie.

Chciałbym się zapytać jak z tym drukiem kart epickich Uśmiech

Chciałbym również zapytać jakie są zasady dla munchkin Zombi Uśmiech
tarur, jest dumny z byczia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-02-2012.
Odpowiedz
Ktoś już chyba o tym kiedyś pisał, ale nie znalazłem tu o tym wzmianki.
Cytat:Zamiast walczyć z Potworem poziomu 5. lub niższego, możesz zrobić z potworka swojego pupilka (jeśli nie
masz jeszcze takiego w grze). Połóż go później poświęcić w zamian za jednorazowy bonus w walce(...)
Jaki powinien być sens tego zdania?
Odpowiedz
"Połóż go przed sobą, aby go później poświęcić w zamian za jednorazowy bonus w walce równym jego poziomowi".

Na szybko bez wnikania o jaką konkretnie rasę/klasę chodzi.
Odpowiedz
Mam pytanie co do tej nieszczęsnej zdolności Epickiego Człowieka.
Moja dziewczyna przepisała wszystkie epickie zasady, poprawiła tam błędy i nieco część przeredagowała. O ile większość zasad była zrozumiała, to z tą jedną oboje mamy problem.
Wrzucam czytelniejszą, bardziej zrozumiałą wersję tej zasady.
Cytat:Władca Lalek - zamiast walczyć z Potworem o Poziomie 5. lub niższym, możesz zrobić z niego swojego Pupilka (jeśli nie masz jeszcze takiego w grze). Połóż go przed sobą. Od teraz jest Przedmiotem jednorazowego użytku o bonusie równym jego pierwotnemu Poziomowi. Jeśli użyjesz go przeciwko graczowi, potraktuj go jako Zbłąkanego Potwora i dołącz do walki (wszystkie jego zdolności i bonusy się liczą, można go też dalej wzmacniać). Jeśli gracz nie będzie mógł z nim wygrać, musi uciekać normalnie.
I tu pytanie co do tego "uciekać normalnie":
a) uciekać przed owym pupilkiem, tak jakby był jednym z dołączonych do walki potworów (czyli rzucamy na ucieczkę przed każdym potworem, włącznie z pupilkiem),
b) uciekać tylko przed pierwotnym potworem?
W opisie zaznaczono, że Pupilek staje się Zbłąkanym, no to uciekamy przed nim tak, jakby był jednym ze Zbłąkanych Potworów, a tu nagle wild adnotacja appears i nie wiadomo, co zrobić.
Odpowiedz
jak dla mnie pierwsza opcja. zostaje Potworem, więc uciekasz przed nim jak przed Potworem. Oczko
Odpowiedz
Wersja a.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości