Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficjalny "Metall Box"

Metalowe pudło "Metall Box" z niemieckiej edycji Munchkina.

Miło by było, gdyby polski wydawca dodał do swojej oferty coś takiego.
Na pewno znalazłoby się sporo chętnych.
MikeGold, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 11-07-2011.
Odpowiedz
Lisu zdaje się mówił, że na razie jest za mały popyt, aby opłacało się u nas wydać.
A jak z kartami nie masz co zrobić to chętnie przyjmę darowiznę Duży uśmiech
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem na Munchkina byłby o wiele większy popyt, gdyby go odpowiednio wypromować. Dowiedziałem się o nim zupełnie przypadkiem i pewnie gdybym go nie zobaczył w sklepie w Krakowie, to dalej bym o nim nie wiedział. Powinniśmy zrobić jakąś kampanię reklamową Munchkina. Faktycznie wiedzą o nim głównie ci, którzy grają też w inne karcianki, a ludzie z poza tej tematyki nie mają o nim pojęcia. Gdyby stworzyć jakieś banery, dorzucać sobie info o munchkinie do sygnaturek na innych forach, zająć się solidną wymianą reklam z portalami zajmującymi się tematyką fantasy a nawet mangą (mimo że to zupełnie inna tematyka, ale w tym gronie jest sporo osób otwartych na nietypowe idee), to można by powiększyć grono potencjalnych graczy. Gdyby były jakieś ciekawe banery, mógłbym coś wrzucić do siebie na stronę.

Co do zbyt małego zainteresowania żeby tworzyć metalowe puszki, to pozwolę sobie zrobić małe porównanie:
Munchkin podstawka PL: 79.90zł
Munchkin podstawka DE Metall Box: 91zł (z przesyłką)
Myślę, że można trochę dorzucić i kupić karty w porządnym pudełku.

Jeśli chodzi o darowiznę, to chyba spróbuję najpierw sprzedać je na ebayu.
MikeGold, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 11-07-2011.
Odpowiedz
http://forum.munchkin.com.pl/showthread.php?tid=154 - moje pudło miało zdecydowanie lepszą zawartość Język

FB napisał(a):Konrad Bulanda
Nie wiem jak reszcie, ale ja z checia zaopatrzylbym sie w cos takiego! Kartonowe pudelka sa ok, ale... Metal jest lepszy Język
http://www.1a-spielkarten.de/b​ilder/pro...hu​lhu.jpg

Munchkin Edycja Polska
Niestety u nas, przy polskim nakładzie nie ma na metalowe pudełka szans- minimalna ilość jaką trzeba zamówić jest za duża- na razie. Niemcy wydają Munchkina od 7 lat i dopiero teraz doszli do koniecznych nakładów, my od 2009... Ale jak najbardziej nam się ten pomysł podoba.

Co do promocji Munchkina - Munchkin pojawia się prawie na wszystkich konwentach fantasy, stworzono w końcu działające forum, działają na FB i teraz jeszcze strona Munchkina ma być przerabiana. Można powiedzieć, że teraz dopiero zaczynają się rozkręcać z promocją.
Nie drażnić Forumowego Trolla! Diabeł
"Przed zadaniem pytania przeczytaj INSTRUKCJĘ lub skontaktuj się z Przydupasem."

Odpowiedz
Tęcza 
Świetnie wygląda to pudło, ale tak jak wcześniej powiedzieliście musi być większy popyt na Munchkina. Pamiętajmy, że nie każdy gracz jeździ na konwenty i zarejestrował się na forum czy facebook'u, co daje nam mylny pogląd ilu fanów w Polsce zdobyła już ta gra.
Jeśli chodzi o promocję, to jako fan Munchkina i redaktor na stronie secretum.pl chętnie bym pomógł. Wystarczy zgłosić się do mnie Oczko
"Nigdy nie zwyciężysz wroga, którego Twoja wyobraźnia uczyniła niepokonanym."
Odpowiedz
Tu nie chodzi o koszt jednostkowy metalowego pudełka, bo jest nieznacznie wyższy niż kartonowego.
Chodzi o zamówienie minimalne od 15-25tys sztuk, a jak na razie to kosmos jest, bo w takich ilościach to może Monopol na polskę jest drukowany.
Michał "Lisu" Lisowski

Zespół Munchkin PL
http://www.munchkin.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości