Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie na temat kart: Klatwa - Moherowy Beret
(24-02-2014, 19:13)Mistyczny napisał(a): Sytuacja:

Mam Bandamkę Prawdziwego Macho (tylko dla ludzi). Dostaję kartę Moherowy beret. Czy dokładając kartę rasy tracę hełm i klątwę?

Nic nie tracisz Oczko Kartę hełmu powinieneś zatapować (trafia do plecaka), ponieważ nie możesz go w tym momencie "legalnie" używać, a klątwa nie jest przypisana do żadnego konkretnego hełmu. Jest po prostu beretem, który tak jakby zakładasz na swój hełm. Bez hełmu masz po prostu sam beret. Nie wiem jak to inaczej powiedzieć. Mam nadzieję, że rozumiesz Oczko W każdym bądź razie klątwy nie tracisz, a nawet więcej - działa ona na Ciebie cały czas. Dopiero, gdy spotka Cię klątwa przez którą stracisz hełm bądź marny koniec, gdzie giniesz lub w inny sposób tracisz hełm, to stracisz również klątwę.
We are going to Wembley!
Odpowiedz
Brzmi logicznie. Dzięki Oczko
Mistyczny, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 3-01-2014.
Odpowiedz
Czyi Klątwę tą można stracić:
1. Pierścieniem Ochrony
2. Gdy mamy hełm i zadziała na nas Klątwa lub Marny Koniec typu "Strać hełm"

Gdy nie mamy hełmu i zadziała na nas Klątwa lub Marny Koniec typu "Strać hełm" to wtedy nie tracimy Beretu

Dobrze rozumuję? Duży uśmiech
Odpowiedz
Według amerykańskiego forum, nie potrzebujesz posiadać Hełmu, żeby pozbyć się Moherowego Beretu klątwą "Strać Hełm". Oczko
Odpowiedz
(9-08-2017, 13:21)Barni napisał(a): Według amerykańskiego forum, nie potrzebujesz posiadać Hełmu, żeby pozbyć się Moherowego Beretu klątwą "Strać Hełm". Oczko
A jeśli Marny Koniec mówi "strać hełm" to jeśli nie mam hełmu to także to działa?
Odpowiedz
Tak, chyba można to traktować analogicznie. Oczko
Odpowiedz
Potwierdzam i to nie przez analogię Uśmiech

Tutaj masz oficjalną odpowiedź od Andrew odnośnie sytuacji o które pytałeś.

Nie klikaj tu, bo fuj angielski.
Diabeł BOSKA Diabeł INTERWENCJA Diabeł
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości