Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie na temat kart: Czapka Świętego Mikołaja
Czapka Świętego Mikołaja
BONUS +2

Może być noszona na innym Hełmie. Jeśli masz stracić Hełm, tracisz tylko jeden z nich i sam wybierasz który

BROŃ 1-ręczna; 500 sztuk złota
Hełm

PYTANIE:
Czy to jest jakiś błąd karty? czy ten hełm ma być bronią 1-ręczną?
wrzos, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 15-06-2011.
Odpowiedz
A nie jest przypadkiem Broń -1-ręczna?
(nie mam kart przy sobie Język )
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Na karcie faktycznei jest napisane broń jednoręczna. Jest to chyba błąd. Po prostu dostaje się jedną dodatkową rękę.

Jeżeli się nie mylę, to podobny błąd jest na karcie Hełm jednoręczny
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
to jak to w końcu jest?Uśmiech bo u nas też dysputa na ten temat trwa
Odpowiedz
Jestem zdania ze to -1-ręczna ;P ale niech Wydawca, albo Expert potwierdzi Uśmiech

offtopic:
boże post o 3:19 :|
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Potwierdzić nie mogę, bo nie mam dostępu ani do polskiej, ani do angielskiej karty. Wygląda jednak na to, że rzeczywiście powinna być bronią -1 ręczną, czyli dawać dodatkową rękę.
Dopóki Lis nie powie inaczej traktujcie tę kartę jak Hełm dający dodatkową rękę.
Odpowiedz
(13-07-2011, 18:38)Chopak napisał(a): Potwierdzić nie mogę, bo nie mam dostępu ani do polskiej, ani do angielskiej karty. Wygląda jednak na to, że rzeczywiście powinna być bronią -1 ręczną, czyli dawać dodatkową rękę.
Dopóki Lis nie powie inaczej traktujcie tę kartę jak Hełm dający dodatkową rękę.

To jak to w koncu jest z ta czapka? I pytanie do czapki i innych przedmiotow. Dlaczego napisane jest ,, moze byc noszona na innym Helmie'' skoro moge uzywac tylko 1 helmu?
szymuss, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-12-2012.
Odpowiedz
nosisz hełm i to na tym hełmie proste. I traktujesz te 2 hełmy jako 1.
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz
(24-12-2012, 0:45)glokku napisał(a): nosisz hełm i to na tym hełmie proste. I traktujesz te 2 hełmy jako 1.

Rozumiem.Uśmiech ,a jak mam stracic helm to rozumiem ,ze moge ten ,ktoego aktualnie nie uzywamUśmiech wszystko ( chyba) jasne!Uśmiech
szymuss, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 7-12-2012.
Odpowiedz
Jak jest napisane strać 1 hełm to tracisz hełm. A jak jest napisane tracisz hełm tracisz wszystkie. W FAQ jest chyba tak nawet napisane.
glokku, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 10-09-2012.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości