Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne gry
U nas pogrywamy sobie w Duel Masters TCG. Oczko A poza tym, to raczej w nic. Kiedyś próbowałem jakieś RPG poprowadzić ,ale nic z tego nie wyszło. ;D
loQ, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 4-07-2011.
Odpowiedz
my z kolegami na bloku gramy w różne karcianki np Duel Masters , MTG . Może ktoś gra lub grał w te gry
Munchkin ,Munchkinem ale tak samo fajni zawsze będą ninja Ninja
Odpowiedz
Oczko 
Ja zasiadam przy stole do:
1)Blefuj
2)Prawo dżungli
3)Jenga
4)no i może jeszcze popularne zwyczajne karty Oczko
pzdr all
Odpowiedz
Nareszcie pojawiły się tradycyjne karty Oczko
Ja uwielbiam kanastę i remika. Ale grać mogę w prawie wszystkie karcianki Uśmiech
No i monopol. A jak z rodziną to tradycyjnie- w człowieku nie irytuj się.
mateka, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 11-06-2011.
Odpowiedz
Kiedyś dużo grałem w planszówki, ale większość już sprzedałem.

To, co jeszcze czasem ląduje na stole to:
a) Warhammer Invasion ( ang )
b) Dixit
c) Osadnicy z Catanu
d) Fasolki
e) Chaos in the Old World

Ostatnio zastanawiałem się na cywilizacją TBG ( ta of FFG). Grał ktoś?
Odpowiedz
Ja pogrywam czasami w monopola i w klasycznego MiMa.
Tym co do magii i miecza dostępu nie mają lub chcą sobie ściągnąć kilka fajnych dodatkow autorskich polecam
http://www.magiaimiecz.eu/magiaimiecz/index.html

Poszukajcie gdzieś "projektu Wrewa". Gość przepięknie odnowił tą starą grę.
[Obrazek: 56cdf00b405194996fbe645c41c40781.jpg]
Odpowiedz
Jest wiele ciekawych innych gier, w które można się pobawić w przerwie od Munchkina.

Że wymienię najlepszą z nich (zresztą [proszę bez zlinczowania Oczko ] lepszą jak dla mnie od Munchkina) Jungle Speed, bez żadnych dodatków, praw dżungli i innych badziewi, wydanie stare. Jungle rządzi, można grać bez końca, zwłaszcza jak ma się piwo i znajomych (choć samemu też się da Oczko ).

I osobiście polecałbym DiXit-a (nie widziałem, coby się wcześniej w tym temacie pojawiał). Ogólnie gra niesamowicie dziwna, strasznie czasem wjeżdża na psychę, ale potrafi być przy niej kupa śmiechu.

No i dla ludzi nie lubiących przemocy, a lubiących zręcznościowe gry są Dobble. Dobble są doble, ale do Jungle'a jeszcze im daleko.
I'm the Lizard King, I can do anything...
KATA TON ΔAIMONA EAYTOY
Odpowiedz
Heh, ja jestem jak Planszomaniak lvl 6.
Gram w:

Osadnicy z Catanu
Warhammer Invasion
Dragon's Ordeal
MageStorm
Ryzyko (od czasu do czasu)
Blood Bowl
Stronghold
I wiele innych Szczęśliwy
I like trains... And Munchkin...
Odpowiedz
Dobble bije Jungle Speeda na głowę.
Odpowiedz
(30-03-2012, 14:58)Chopak napisał(a): Dobble bije Jungle Speeda na głowę.

Nie ma najmniejszego startu. Zwłaszcza jak się stuninguje nieco kiepskawe zasady do jungle'a (a to długość działania kolorów, ostatnie karty, KRWAWY TOTEM Diabeł i modyfikatory na ilość rąk [serio, jak gra się w pięć osób po dwie ręce jest radośnie. Jak na krzyżowym ogniu to jeszcze radośniej Oczko ], no i oczywiście harde ssanie za każdy błąd!).
A Dobble mają swoje pięć wariantów podstawowych, śmieszne obrazki i zero przemocy... Nuuuuda Oczko Ale na Coperniconie nie omieszkałem wygrać ich w turnieju Duży uśmiech
I'm the Lizard King, I can do anything...
KATA TON ΔAIMONA EAYTOY
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości