Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieoficjalny turniej Munchkina w Warszawie 9.07.2011r.
Zapraszamy na nieoficjalny turniej munchkina w Warszawie który odbędzie się 9.07.2011r. (sobota) w "Największej czytelni fantastyki w Warszawie" - Paradox-Cafe przy ulicy Jezierskiego 3/5A.

Turniej odbędzie się w godzinach od 16:00 do 20:00
Wpisowe wynosi 0zł (w końcu to nie oficjalny turniejUśmiech)

Prosimy o przyniesienie własnych talii munchkina, ponieważ posiadamy tylko 2, oraz prosimy o potwierdzenie przybycia, bo zarezerwowaliśmy miejsce na 15 osób, a jak by miało być więcej osób to zadzwonimy i zwiększymy limitUśmiech jeżeli przyjdziecie ze znajomymi to też proszę napisać ile osób zamierzacie przyprowadzić.

W kawiarni sprzedają piwo Uśmiech warka z kija/w butelce 7zł i inneUśmiech

Mapka miejsca gdzie znajduje się paradox: Mapa

Dojazd z centrum warszawy:
Autobus 107 z przystanku Centrum 05 do przystanku Rozbrat 05 i potem kawałek* pieszo
Autobus 171 z przystanku Centrum 05 do przystanku Koźmińska 01 i potem kawałek* pieszo

Dojazd od Metro Politechnika:
Autobus 520 z przystanku Metro Politechnika 11 do przystanku Rozbrat 01 i potem kawałek* pieszo
Autobus 188 z przystanku Metro Politechnika 11 do przystanku Rozbrat 01 i potem kawałek* pieszo
Autobus 187 z przystanku Metro Politechnika 11 do przystanku Rozbrat 01 i potem kawałek* pieszo
* ok. 500m

[edit]
Link do wydarzenia na Facebooku: Link
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Odpowiedz
Czyli załatwiłeś? Gites. Jak mi coś nie wyskoczy to się pojawię. Spróbuję też przyprowadzić kumpli.
Odpowiedz
hmm, czyli załatwiłeś turniej który teoretycznie już się odbył? ;> ;]
chyba, że chodzi o lipiec Uśmiech
jak tak to słabo bo idę na wesele, ale przynajmniej coś się w temacie ruszyło
Odpowiedz
Wpadnę, akurat będę w Warszawie.
Iroks, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 6-07-2011.
Odpowiedz
I jak?
Udało się rozegrać turniej? I czy będzie szansa na kolejne?
Odpowiedz
turniej był specjalnie taką ragę dostałem. Uśmiech
Iroks, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina od 6-07-2011.
Odpowiedz
Ja nic o wzięciu 12 skarbów za jedną walkę, a potem 14 za inną, nie wiem.
Któryś z adminów miał wrzucić zdjęcia stolika finałowego. Kolejnego turnieju na razie nie będzie bo Ava za pasem, ale w sierpniu pewnie znowu coś będziemy rozkręcać.
Odpowiedz
Podsumowane pierwszego Nieoficjalnego turniej Munchkina w Warszawie (9.07.2011r.)

W sumie nie ma co pisać ... finałowy stolik składał się z 5 osób, nie ważne ile przyszło ;P
Finał rozegraliśmy turniejowo - sama podstawka.
Przy finałowym stoliku siedział Jarek (Chopak), więc nie ważne kto wygrał ;P
Po zakończeniu finału stwierdziliśmy, że rozegramy sobie jeszcze jedną grę, ale epicką. I to na wszytko co wyszło (bez Karaibów) Szczęśliwy Wyszła z tego szybka partia ok. 4 godzin, ale zabawy co nie miara Oczko

Za zasługi w dokuczaniu innym graczom Iroks uzyskał specjalna rangę:
"Expiciel potworów"

Link do zdjęć:https://picasaweb.google.com/10358317530...WWarszawie
na zdjęciach: Adam (Laska), Ja (Serek), Iroks, Chopak, Grazala nie ma bo to on robił.
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Odpowiedz
Dla zainteresowanych: Sprawdziłem i użyte przeze mnie kombo na nieskończone itemki jednorazowego użytku (nie pytać, kogo nie było niech żałuje) jest w pełni legalne.

Chciałbym również podziękować za pozwolenie na zademonstrowanie dwóch sposobów na dwa Oczarowania w jednej walce. Trzecia podawana przeze mnie możliwość też jest legalna.

Odpowiedz
następnym razem będę kradł Ci wszystko, to skończy się robienie kombosów na turnieju Uśmiech
Elfy – mityczne istoty we wszystkim od ludzi lepsze, a mimo to przegrywające z nimi w co tylko się dało. Zawodowo śmierdzą szyszkami i wychwalają swoich bogów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości