Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zakończony] Ustrzel smocze głowy - konkurs o Dodatek Obfitości
46 Uśmiech
Odpowiedz
Strzelam w 88
Odpowiedz
45 .
Odpowiedz
Zdecydowanie 47! Wywracanie oczami
Odpowiedz
42 - mój typ Duży uśmiech
Solmyrr, jest dumny z bycia członkiem Oficjalne forum polskiego Munchkina
Odpowiedz
48 zapewne.
niedobry.tata, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 8-04-2015.
Odpowiedz
39 Duży uśmiech
Odpowiedz
Koniec, pora wyłonić zwycięzcę. Oczko

Poprawna odpowiedź to 43 - tyle głów można znaleźć na kartach Dodatku Obfitości (liczyłem 5 razy, a o byciu bądź niebyciu głową w niektórych przypadkach zadecydowaliśmy komisyjnie Duży uśmiech), a pierwszy post, w którym można znaleźć tę odpowiedź, to post Karate! Gratulacje!
Odpowiedz
(16-11-2016, 9:54)Barni napisał(a): Koniec, pora wyłonić zwycięzcę. Oczko

Poprawna odpowiedź to 43 - tyle głów można znaleźć na kartach Dodatku Obfitości (liczyłem 5 razy, a o byciu bądź niebyciu głową w niektórych przypadkach zadecydowaliśmy komisyjnie Duży uśmiech), a pierwszy post, w którym można znaleźć tę odpowiedź, to post Karate! Gratulacje!

Chciałbym zauważyć, że post Karate został zmodyfikowany 14.11, a wcześniej jego odpowiedzią była liczba 44...
wesyr, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 20-01-2014.
Odpowiedz
Zwróciłem na to uwagę - regulamin nie zabrania jednak edycji postów. Pojawił się za to problem z jego interpretacją, to znaczy, czy decyduje data dodania posta, czy modyfikacji. Z tego powodu odezwałem się do EssaNessy i załatwiliśmy wszystko tak, żeby nie była poszkodowana. Oczko

Tak czy owak, dzięki, że czuwasz!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości