Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własne Pudła Trzymania
wow, podajnik na karty pierwsza klasa!
Kakunia, jest dumny z bycia członkiem Oficjalnego forum polskiego Munchkina od 16-02-2013.
Odpowiedz
Co do materiałów to użyłem balsy. Dostępna w sklepach modelarskich. Ma też dodatkową zaletę jest niesamowicie lekka i można ją wycinać nożykiem.
Pudełka (jest ich dwa ale tylko jedno jest na zdjęciach) wycinałem sam, jak już wspomniałem nożykiem. Całość klejona jedynie wikolem, przeszlifowana, polakierowana.

Otwór z boku służy do pomocy w umieszczaniu kart w pudełku, ale jako wskaźnik ilości kart też się sprawdza.

W planach jak na razie jeszcze jest pudełko na karty odrzucone ale już w innej postaci.
Odpowiedz
Fajny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie Oczko
podoba mi się Oczko kurna w trakcie grania w Munchkina jaki musi być porządek na stole Język
Odpowiedz
Ja kupiłem ostatnio takie coś: http://www.sklep-onyks.pl/pl/p/e-Raptor-....1-W/11714

Może komuś się przyda, świetnie się sprawdza przy graniu kartami w koszulkach, bo się nie rozsypują.

Niestety drzwi mi się nie mieszczą więc muszę dzielić talię i dokładać później z pudełka.
djentelman, proud to be a member of Oficjalne forum polskiego Munchkina since 19-11-2013.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości